Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? (Főleg hölgyek véleménye érdekelne. )

Figyelt kérdés
A kérdésem az hogy szerintetek mennyire működő módszer az hogy utcán sétáló lányokat hívok el fagyizni ismerkedés céljából. Azért gondolkodom ebben mert nem járok bulizni illetve hullarészeg, magáról már nem tudó nőkkel dugni nekem erre nincs szükségem. Ezek mellett alapból kívül esik a komfort zónámon ez és nem érzem jól magam ilyen helyeken. Nagy társaságba pedig nem járok csak az edzőterembe. Főleg hölgyek véleménye érdekelne hogy ti hogyan reagálnátok egy ilyen kérdésre. Nem szeretem a kamu szövegeket meg a szia cica van gazdád féle szánalmas próbálkozásokat. Az őszinteség híve vagyok ezért ha odamegyek valakihez csak elmondom hogy tetszik és hogy el szeretném hívni fagyizni hogy tudjunk beszélgetni mert szívesen megismerném.Az is érdekelne hogy alapvetően erről hogy fagyizni hívom el őket mi a véleményetek. Úgy vagyok vele hogy teljesen ismeretlen embert vacsorázni nem lehet elhívni,meginni valamit azért nem jó nehogy azt higgye hogy le akarom itatni vagy hasonlók mert ez abszolút távol áll tőlem,nem vagyok patkány. A fagyizás viszont minden szempontból tökéletesnek tűnik mert fagyizni mindenki szeret,nem kerül sok pénzbe ezért nem lesz vita abból hogy közösen fizessük, nem sok idő szóval ha nagyon nem megy gyorsan véget lehet vetni neki. Egyedüli bajom talán az hogy egy komolyabb nőnek ez lehet gyerekes. Összességében erről az egészről érdekelne a véleményetek,javaslatok hogy nektek mi tetszene jobban esetleg vagy bármi tanács. Egy kis infó még hozzá. Én 22 éves vagyok, alapvetően inkább sportos, nem feltétlen jóképű srác. Nem vagyok túl nyomulós abszolút el tudom fogadni az elutasítást nem járok senki nyakára, illetve alapvetően kedvesnek mondanám magam. A hölgyek akiket keresek azok 18 és 29 év közöttiek kb. Jó sokat írtam ha elolvastad köszönöm és ha válaszolsz azt is. Mint írtam főképp hölgyek válasza érdekelne de azért más is leírhatja a véleményét azt is köszönöm. Ha lehet a véleményed mellé írj még annyit hogy milyen nemű és hány éves vagy.

2019. máj. 22. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azthiszem az utcán leszólítástól sokan meglepődnek és kevesen lesznek akik azonnal elmennek Veled.

Ugye randira is valamennyi ismeretség utàn mennek az emberek, szóval nem tudom mennyi az esélyed.

A tulajdonságaid alapján biztosan találsz párt magadnak. Sok sikert.

28 N

2019. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szereti a fagyit és a fagyik többsége hulladék.

Szerintem így ne próbálj meg senkit se elhívni.

Ha valakit meg akarsz ismerni, akkor kezdésnek elég az egyszerű beszélgetés.

2019. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnek de a fagyi a mindenem szóval biztos belemennék :-D


(Van párom nem kérek privit)

2019. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nyugodtan írhattok még akinek van véleménye. A másodiktól szeretném megkérdezni hogy ez hogy működik gyakorlatban az egyszerű beszélgetés? Mert amit én akarok az is ennyi csak egy egyszerű programhoz kötve. A másikat nem igazán látom át gyakorlatban hogy működne pont azért mert nincs benne egy program csak úgy állunk és beszélgetünk kicsit elsőre nekem olyan furcsának tűnik. Neked egyébként a fagyizós ötlettel mi a gondod? Inkább gyerekesnek tartod vagy csak szimplán te személy szerint nem szeretsz fagyizni, vagy esetleg egyéb dolog? Ha válaszolsz még erre is akkor kérlek kort is írj mellé. Köszönöm.
2019. máj. 22. 15:23
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a fagyizni elhívással nincs baj, ha szimpatikus vagy és a leányzó nem szereti a fagyit, úgyis feldob másik ötletet.

Viszont az utcán való leszólítástól én is lehidalnék, és biztos nem-et mondanék, még ha szimpatikus is lennél. Később lehet bánnám, de ott hirtelen ledermednék. Persze vannak nálam talpraesettebb nők, így ez csak személyes vélemény.

De én a helyedben inkább kicsit több ismerettség után hívnék el lányokat. Nincs valami hobbit amivel kapcsolatban el tudnál járni valamerre? Manapság már szinte minden elfoglaltság szerelmesei találhatnak eseményeket, és ott az is biztos lenne, hogy van bennetek valami közös. De csak tipp. :)

2019. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem hobbit, hobbid... :)
2019. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én alapból elutasítom minden idegen közeledését az utcán, meg a kaja/ital meghívást is nem közeli ismerősöktől, még a munkatársaktól is, 1-2 kivétellel.
2019. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az a baj max az edzőterem olyan ahova járok és lehetne de ott meg ennyire komolyan nem akarok belemenni a dologba mert ha utcán azt mondja valaki hogy nem akkor azt lehet nem is látom többet, itt meg kellemetlenség lenne belőle hogy mindig összefutunk. Igazából amit eddig látok hogy a többség meglepődne és sokan megijednének. Bár ha 10-ből 2 mondaná azt hogy eljön velem az alapvetően szerintem jó arány, csak az önbecsülésem nem tudom hogy bírná hogy ha mondjuk az első 8 mondja azt hogy nem. Erről a megijedés dologról amúgy egyből ez a videó ugrott be:

https://www.youtube.com/watch?v=pVoOhRXqWNs


Ennyire azért remélem nem leszek ijesztő.. XD

2019. máj. 22. 19:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kettes válaszoló vagyok.


A legtöbb ember nem szereti, ha utcán leszólítják, én se szeretem.

Ha csak kondiba jársz, akkor tágítsd a látókörödet, menj olyan helyekre, ahol tudsz emberekkel ismerkedni.


Nehogy már ne tudd, hogy hogyan működik egy egyszerű beszélgetés? :O Ugye ez csak egy vicc akarna lenni? De segítek: amikor ő beszél, te hallgatsz és figyelsz, nem vágsz közbe, ha befejezte és valamire kíváncsi vagy, akkor kérdezel, ugyanez vissza. Ha randizni viszel egy lányt, akkor a program az másodlagos, főleg az elején. Az első pár randinál elég egy szimpla park, ha jó idő van, leültök egymás mellé és beszélgettek, megismeritek a másikat.


A fagyizással az a gond, hogy nem fogok egy vadidegen emberrel csak úgy elmenni fagyizni minden ismertség nélkül.

És mi van, ha valaki elmegy veled, te kifizeted neki, aztán otthagy téged a fenébe? Ja, erre nem is gondoltál, hogy képesek ezt az emberek kihasználni?

Fagyizni szeretek, de már megválogatom, hogy hova megyek. Inkább eszek kevesebb fagyit, de az normális minőségű legyen, pl. kézműves fagyi.


28N és 6 éve párkapcsolatban vagyok.

2019. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Félre értettél akkor. Természetesen tudom hogy működik egy beszélgetés a lényeg az lett volna hogy alapvetően ezt kevésnek érzem, illetve ha valaki mondjuk leül velem beszélgetni ismeretlen ember akkor az nagyjából ugyan annyi csak akkor nem hívtam meg semmire kb. Azért nem értem hogy miért jobb a csak beszélgetés mert akkor ennyi erővel ha fagyizni nem mész el egy vadidegen emberrel akkor csak úgy beszélgetni sem állsz le vele hosszabb időre. Abban igazad van hogy lehúzhatnak de 500 forintba nem halok bele. Azt pedig hogy hova mehetnék máshova ismerkedni azt végképp nem tudom. Értem én hogy kell máshova is mennem nem csak az edzőterembe de ha valahol nem érzem jól magam úgyis meglátszik rajtam. Köszönöm a válaszokat és majd még gondolkodom mi legyen.
2019. máj. 22. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!