Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi a véleménye erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye erről a videóról? Szerintetek is ilyen lett ma a világ?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 7. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hat ez vicces 😂😂😂 de nem hiszem h ez akkora gond lenne a való életben
2019. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Részint b.romság. Más részről viszont nem örülnék neki, ha a nőnek butatelefonja lenne. Nem kell azon élnie az életét. Nem kell fészbukoznia - instáznia.


Viszont igenis megkönnyíti az ő és a többiek életét is. Elmegyek vásárolni és küldenék egy képet, hogy neki tetszik e az adott dolog...hopsz nincs hova.


Ez pedig egy teljesen bagatel példa, de mégis számít.


Szóval a technológia nem az ördögtől való. A magánéletünket viszont ne a neten éljük. Az csak egészítse ki azt.

2019. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez hatalmas:D Amúgy eléggé sarkított a dolog, ennyire azért nem vészes a helyzet. Bár hosszútávon lehet, hogy erre haladunk. A bétaverziója már talán meg is valósult. Én sem vagyok nagy "közösségioldalas" és érzem a hátrányait. Pedig jól nézek ki, kifejezetten elégedett vagyok magammal, de utálnám neten mutogatni. Sajnos tényleg megvan ennek a hátránya, de azért még nem kell temetni a valóságot:)
2019. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát ezen jót röhögtem. Kicsit kisarkított, de van némi valóságtartalma. Azért lássuk be, hogy ma már azért sokkal praktikusabb, ha az ember fent van legalább az egyik ilyen közösségi oldalon, én egyedül a facebookot használom, azt is leginkább chatelésre, max évente kirakok egy képet azt csá.
2019. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szatíra az olyan emberekről, akik bele vannak buzulva a social mediaba, tehát a valóságot amúgy is túlozva mutatja be. Nyilván nem ez a többség, és nem ilyen a "mai világ", senki sem viselkedik ennyire hülyén, még ha tényleg ezek az oldalakon élik az életüket.
2019. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Humoros, de azért az élet messziről sem ilyen. Lehet ezeket a vívmányokat ésszel is használni. Különben ezt a videót sem találtad volna, ha nem lenne internet mondjuk. :-D Ja, és apámnak is buta telefonja van, de fent van facebookon 66 évesen... :-D
2019. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a videót valaki fel tudná tenni a you tube-ra? Mert én tényleg nem vagyok fent a közösségi oldalakon. :D :D :D
2019. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez nagyon vicces videó és igen, vannak ilyen elvakult közösségi-hálón élő emberek, de azért sokan teljesen felelősséggel is tudják ezeket használni.
2019. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5-el értek egyet. Ez egy szatíra, fricska, erősen eltúlozva nyilván.
2019. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Érdekes, de nyilván eltúlzott a film, habár épp ez a célja. Szomorú hogy vannak ilyenek, mint ezek a csajok, és bizony nem is kevesen. Ez a fickó akár én is lehetnék, mert nekem sincs okostelefonom, facebook-om van ugyan, de évente kétszer lépek be, és a profilképemen kívül szinte semmi infó nincs rólam. Semmiben sem érzem, hogy hátrányban lennék, itthon és a munkahelyen is ugye van számítógép, kibírom ha nem b_szk_rálom az internetet a hazafelé vezető úton vagy amikor a szabadidőmet töltöm el kellemesen. Az okostelefonokkal és a közösségi médiákkal az a baj, hogy a legtöbb embernél függőséget okoz, és ezek nem tudják elképzelni az életüket anélkül, hogy ne "követnék" állandóan " az ismerőseiket, ne reagálnának azonnal valamire, ne lájkolnának, ne kommentelnének. És akit ez a világ beszippantott, az szinte képtelen kilépni belőle, látom ezt sok ismerősömön, nehezebb mint a dohányzásról vagy piáról való leszokás. Szörnyű átok ez! Amikor régebben neten ismerkedtem, a legtöbb csaj egyből kérte a fb elérhetőségemet, megadtam de mondtam, hogy ott nem tudunk beszélgetni, mert nem szoktam belépni. Hát a legtöbb igencsak elcsodálkozott ezen, hogy így hogy lehet élni, és valamiféle csodabogárnak tartott. Szerintem tök jól meg lehet így lenni, főleg mert nincs állandóan a kényszer, hogy megnézzem kivel mi történt, mit töltött fel, mit üzent stb. Aki fontos az felhív vagy sms-ezik. Az emberek nagy része függőségi rabságban él, és észre sem veszik. Azt hiszik hogy így jó nekik. Pedig nem jó! Én szeretek szabad lenni... ;)
2019. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!