Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak, nektek számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek számít a haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Csak kíváncsiságból kérdezem, pl sokaktól hallom hogy nekik egyértelműen a hosszú haj a nyerő mert az nőies. Ti hogy vagytok ezzel? Ha van két szép lány egyik rövidebb másik hosszabb hajú akkor számít a hossz? Melyik tetszik nektek jobban? Milyen haj ami számotokra nagyon nem tetszik/kizáró ok ismerkedés során?


Mielott jönnek a klisék, tudom hogy egy kapcsolatban nem ez számít első sorban de itt ismerkedesrol van szó. Amikor nyilván először az illető külseje fog meg.


Nekem pl jelenleg ilyen a hajam:

[link]


És pl egy fiú barátom mondta hogy szerinte ez nem nőies mert a nőies a hosszú haj.:D szóval csak érdekelnének a vélemények.


2020. febr. 28. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon számít, legalább a vállig érjen egy nő/lány haja, akkor a legszebb de lehet hosszabb is.


A rövidebb haj sohasem áll jól,maximum akkor ha rendkivül szép a nő/lány és hosszabb hajjal csak még szebb lenne

2020. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem rövid haj. A rövid haj pl a leszbikus tüsi, vagy a mamihaj.
2020. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem rövid.Egyébként ha az archoz illő,akkor semmi gondom vele.

Igaz nem a hosszhoz tartozó kérdés,de ha már a linkelt képet nézzük,akkor nekem inkább ez a tépett,vagy szaknyelven halvf.gom nincs minek hivják,nem jön be.

Ettöl még biztosan másoknak szupi..

Ez csak saját vélemény..

2020. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy nekem sem jön be ez a stílus, az egyenes hajat szeretem, ami legalább vállig ér vagy hosszabb
2020. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

Sok kifejezetten csúnya arcú nőn segít, ha hosszú a haja. Ismerek ilyen lányt: bumszli orr, a két szemöldöke között hidat kellene építeni, mellé meg a pufi arcába belesüppedő gombszemek... Hát hogy is mondjam, groteszk a feje. De a hosszúhajú képein vállalható és amúgy is alig látszik a fejéből valami, ahogy rálóg a lobonca.


Van egy másik nő ismerősöm, neki meg fenéktől tarkóig minden hossz döglesztő. Volt rövid fekete, hosszabb lilás, rövidebb pink-szőke, hosszabb fekete, most mell alá érő sötétbarna haja van és 17 éves korától 27 éves koráig egyik formában sem tudtam volna azt mondani rá, hogy nem néz ki piszokszexin.

2020. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőies? Azért Marilyn Monroenál kevés nőiesebb nőt láttam, és neki bomba jól állt a rövid haj.
2020. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó a bemutatott haj. A fekete, a vörös hosszúban szép, tetszik.
2020. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!