Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes férfiak miért látnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért látnak anyagiasságot bele abba, hogy ha egy nőt érdekel, hogy mi a munkájuk, meg ha számít, hogy van-e diplomája?

Figyelt kérdés

A munka esetében nem azon van a hangsúly, hogy mennyit keres vele, hanem hogy mit csinál nagyjából a hét 5 napján, milyen területen van, mi érdekli. Teljesen általános dolog, amire sok férfi egyből ugrik, hogy miért turkálnak a pénztárcájában.

A másik a diploma, amire szintén ráfogják, hogy a fizetés miatt érdekel valakit, meg magyarázzák, hogy egy melós is megkeres annyit. Miközben sok, szintén diplomás nőnél azért számít, mert mondjuk feltételez annyit, hogy van az adott férfinek kitartása x év képzést végigcsinálni, van egy kis ambíciója tanulni, vagy mondjuk mert így érti csak meg a nő tapasztalatait, élményeit az életben (tisztelet a kivételnek, de sok nem diplomás rossz néven veszi, ha valaki a saját egyetemi évein nosztalgiázik mondjuk), vagy mert el akarja kerülni a konfliktust, mert esetleg a férfinak komplexusai vannak a képzettség különbsége miatt (megint csak tisztelet a kivételnek, de sokszor előfordul ilyen is).

Miért kezelik ezt egyes férfiak ennyire anyagias szempontból, ráadásul úgy, hogy a nőket vádolják ezzel?


2018. szept. 26. 23:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%
Korábbi rossz tapasztalatok miatt.
2018. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%

Készséggel elmondom mivel foglalkozom, azt is, mennyit keresek vele, ahogy azt is, hogy nincs diplomám csak szakmáim és bár lehetne diplomám, nem lesz, mert azt a tudást amire szükségem van az életem bármely területén, meg szerzem rövidebb idő alatt oktatási rendszer keretein kívül. Ha lenne diplomám, sem érdekelne a színház vagy a festészet vagy a költészet. Reál beállítottságú vagyok inkább. Ennek dacára remekül szót tudok érteni diplomásokkal is.

Általában az a baj, hogy ha meghallják, hogy nincs diplomát, akkor valami olyasmi játszódhat le az emberekben, mintha 20 éve mondanám, hogy nincs érettségim. Nem kell emiatt embereket alá vagy felül becsülni.

32/f

2018. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 3-as.Pont leírtad amit én is gondolok a témáról.Ezzel én is így vagyok.
2018. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
18%
Diplomáról annyit h néha egy segédmunkás értelmesebb mint némelyik diplomás aki funkcionális analfébéta saját tapasztalat diplomám van és saját cégem,és volt tapapasztalatom két balkezes dilomáshoz akivel kb egyel többen voltunk és nagyon is értelmes segédmunkáshoz..
2018. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
van diplomám, 2 is! Soha az életben nem használtam őket és még 20 év utan is vannak olyan remalmsim, hogy nem sikerül egy vizsgám es ugrik a diplomám. Ha ujra kezdhetnem nem járnék egyetemre
2018. szept. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
26%

Én nő vagyok, de teljes mértékben egyetértek a hármassal. Az egyetemi végzettség ma már semmit nem jelent.

Az egyik volt szaktársam/barátnőm például gyakorlatilag végigpuskázta az összes (!) vizsgáját (még az államvizsgát is!!!) az egyetemen, úgy ment át mindenből. Tudom, mert a legtöbb vizsgán ott ültem mellette és láttam, mit csinál.

Volt olyan szóbeli vizsgánk, amire úgy jött el, hogy még a tételsort sem látta előtte. A vizsga előtt én adtam oda neki a kinyomtatott tételeket, ő az ölébe tette, onnan kimásolta a megfelelő oldalt, aztán felolvasta a papírról a tanárnak és ötöst kapott a feleletre!! Még meg is lett dicsérve, hogy milyen szépen felkészült. Az írásbelik egy részét meg rólam másolta le. És így lett meg a diplomája.

Gondolom, nem ő az egyetlen, aki így végezte el az egyetemet. Szóval a diploma megléte sem kitartást, sem szorgalmat, sem ambíciót nem jelent rengeteg embernél. Ez alapján ítélni kifejezett butaság.

2018. szept. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
#7: Ne haragudj, de én ezt nem hiszem el. Én is jártam főiskolára is, egyetemre is, egyik sem volt nehéz szak (szociális munka és anglisztika) de ha írásbelin puskázott is valaki, (hogyan, minden tételből?) szóbelin akkor is kiderült volna.Az én átlagom mindig 4 egész felett volt, de buktam már meg vizsgán egy olyan kis töltelék tárgyból, hogy "kommunikácó" mert a listán szereplő kb 10 könyvből az egyiket nem olvastam el és pont kihúztam. Nem lehetett rizsázni belőle, a kérdés pont arra vonatkozott, hogyan látja az író az xy problémát. És ez mindegyik könyvnél. Ezt mind nem lehet leírni és vizsgára amúgy is üres kézzel kell bemenni egy tollal. Ott kapsz papírt, amire írhatsz.
2018. szept. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%
A munkát megértem. De a mai diplomások (tisztelet a fehér holló ritkaságú kivételnek) kb.olyan hülyék mint a s€gg. Ismerek egy párat, van belőlük amelyik konkrétan NEM TUD HELYESEN ÍRNI, fogalmazni. Én 2es voltam nyelvtanból annó, de mikor látom hogy a "mérnök úr" a kiadott munkában odaírja hogy "figyeljetek a hejes bekötésre" akkor nem gondolom hogy csak melléütött a billentyűzeten. Emellett meg qrva okosnak, felsőbbrendűnek gondolják magukat közben meg egy szöget nem bír beverni férfi létére, télen kijön a munkaterületre és "itt ilyen hideg van?" kijelentéssel rácsodálkozik a hideg évszakra. Persze mert annyi esze van hogy nyáron 18fokra klimatizálja, télen meg 32fokra fűti az irodát. Szerinted?
2018. szept. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 peca1000 ***** válasza:
94%

Ezek nem férfiak, csak sértődős hülyegyerekek.


Mondom én most, és akkor is, amikor sima eladóként dolgoztam nettó 60-ért, érettségivel.


Alap, hogy mindenki kíváncsi, mi a munkája, èn azt is elmondtam, mennyit keresek, hogy az elején derüljön ki, ha ez zavarja.


A diplomát még kifejtem később :)

2018. szept. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%
hát persze. megint itt tartunk. a diplomások hülyék, a tanulatlan emberek pedig az istenek.
2018. szept. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!