Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Csak azért mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Csak azért mentek kondiba, és gyújártok kis magatokat sportosra, hogy minél több nőt le tudjatok fenteti, mert a nők az izmos pasikra buknak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egy nő ilyet soha nem kérdez!!!!

De ha kíváncsi vagy a válaszra, akkor sokkal inkább azért, hogy elérjem azt a külsőt ami tetszik nekem. Ha látom, hogy hasra kicsi felszaladt vagy nem megy jól a lépcsőzés, akkor foglalkozni kell erőnléttel és az állóképességgel.MOndjuk nekem soha nem kellett kigyúrnom magam, mert vizilabdáztam, 18 évesen is 100kg voltam a 188cm mellé. Viszont egy oylan srác, aki vékony csontú, annak nem árt ha pakol magára izmot, mert egészen más kiállása lesz, egy széles váll, egy erős kar azért megteszi a kívánt hatást. Persze érezni kell határokat, mert ha átesel a ló túloldalára, akkor az egészséged bánja.

2020. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bár nő vagyok, de a párom azért jár már tizenéve kondizni, mert úgy gondolja,hogy ha alacsony (170), akkor már ne legyen ilyen kis vékonyka is mellé.
2020. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy kisfiú kérdése ez, mint nőé.

Arra nem is gondoltál, hogy vannak emberek, akiknek a sportolás a hobbijuk? Nekem is ez a hobbim.


33N

2020. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Részben, azért fogytam le és edzek mert úgy néztem ki mint egy telesz*rt búvárruha. De a lakásfelújítás után a párkeresés is beindul aminél szintén előnyt jelent.
2020. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1, Én azt veszem észre, hogy a legtöbb férfi önértékelési zavarban szenved, és megfelelési kényszerben.

2, Azért megy kondiba, mert akkor vonzóbb lesz a nők számára, és/vagy így akarja kompenzálni, hogy alacson, és akkor már legyen izmos.

3, Azok, akik tényleg testépítők, vagy egyszerűen saját maguk miatt mennek, nem azért, mert ez olyan divatos manapság, hogy egészséges étkezés, meg kodni.


Nem mondom, hogy nem kell sportolni, de ha ezt valaki csak érdekből csinálja, és nem saját maga miatt, akkor az már szerintem nem egészséges önbizalomra, önértékelésre vall.


Megértem, hogy a nőknek is vonzóbb egy sportos féri, de ugyanakkor az ellenpélda is ott van, hogy ha sok pénzed van, akkor teljesen mindegy hogyan nézel ki, mert lesz nőd, és nem kevésbé érdekből, mint aki csak azért akar téged, mert tetszik neki, hogy sportos vagy, és vonzó vagy, de amúgy a természeted miatt, vagy a kisugárzásod miatt sosem válaszott volna.

2020. márc. 3. 14:01
 6/16 A kérdező kommentje:

Nőknél pontosan ugyan ezt látom.

Ott a sok nő a kindiban, elszáll, olyan vékony, semmi szüksége nem lenne rá, de mindig kövérnek érzi magát.


Aztán ott vannak, akik mindenáron fogyni akarnak, és pontosan ezért nem megy nekik. Hiába járnak már évek óte.


Aztán azok, akik párkapcsolati problémákkal szenvednek, már laza a kapcsolat, vagy házasság, és ezért mennek, hogy a partnerük számára vonzóbbak legyenek.

2020. márc. 3. 14:03
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
igen, így van. Azért mert láttál 1-15 pasit, egyből "minden férfi" ilyen. Szép volt. Csak randin ne ezzel kezdd majd, jó?
2020. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted mindenki,aki edzeni jár az önértékelési problémával küzd?

Tudom már ki vagy, volt egy másik edzésfóbiás kérdés, csak a nőket szapuló. Tuti az is te voltál.

2020. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez volt az:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Olvasd el itt is a válaszokat és menj el edzeni vagy pszichológushoz, mert neked arra van szükséged.

2020. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy csicska vagy! Én azért edzem kb. gyerekkorom óta, mert élvezem a sportot és nem mellesleg nem kívánok úgy kinézni, mint egy telibefosott tescós szatyor.

Akármennyire is hihetetlen számodra, az edzést lehet élvezni, szeretni, ha kihagyod, hiányzik a mozgás. Persze, az sem mellékes, hogy sokkal jobban felfigyelnek rám a nők, kinek ne tetszene ez? De ez teljesen normális dolog bármelyik embernél.

2020. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!