Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinglik! Titeket milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Titeket milyen gyakran hívnak randira? Van abban vmi összefüggés h minél szebb vki annál többször próbálkoznak nála?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem hívnak randira.
2018. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Melyik ételből esznek többen aminek jó az illata vagy aminek nem ?


Az emberek egy része elég zárkózott, előfordulhat az is, hogy soha nem mennek oda hozzád mert nem mernek.

Nem úgy megy mint a filmekben.



#1 ez még nem jelent önmagában semmit. Meglehet, hogy nem mernek elhívni.

2018. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 miért nem mernek elhívni?
2018. ápr. 30. 21:03
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
1* sem hívtak még. Van összefüggés közte. (F)
2018. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

#2, lehet, hogy igazad van. Édesanyám is mondta már, hogy a kiállásom és kisugárzásom miatt talán félnek hozzám közeledni, ami elég szomorú, mert nem harapok egyáltalán. :D


Kérdező, talán a második válaszoló is erre gondolt. Kisugárzás és kiállás miatt pl.


#1 voltam.

2018. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Engem sem hívnak. Nem nagyképűségből,de szerintem jól nézek ki,adok magamra,sportolok , alapvetően vidám természet vagyok,úgyhogy nem tudom mi lehet a gond . A nem mernek,szerintem maximum bombázóknál áll fent,én nem vagyok az.
2018. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem még soha nem hívtak randira. Nem vagyok sem csúnya, sem szép, de tudom, hogy nem a kinézetemmel van a baj, hanem azzal, hogy kb 6-8 ember van az életemben, akivel beszélgetni szoktam. Túl csendes és visszahúzódó vagyok, és amúgy egyenes ember vagyok, nem small talk-ozok feleslegesen idegenekkel, nem jópofizok illedelmességből olyanokkal, akik amúgy nem is szimpatikusak. Nem csoda, hogy nem érdeklek senkit. Hülyeség, hogy "nem mernek" odajönni hozzám, csak szimplán lexarnak.
2018. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, hogy van-e abban összefüggés, de én jól nézek ki és viszonylag gyakran hívnak randira. :D

Bár akkor is próbálkoznak, amikor foglalt vagyok.

2018. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Hála égnek nem hívnak randira.


Szerencsére kívül is látszik a sicccinnen, pasit eszek reggelire.

(Tele a nemlétező tököm a hímekkel)


Amikor nem ilyen voltam kaptam ajánlatokat.

2018. máj. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 az agy ***** válasza:
81%

Sziasztok! Nem tudom hány évesek vagytok, de ez a szingli dolog - nálam már kezd átmenni a hányinger küszöbére.

Vinnyogtok, hogy nincs csajotok/emberetek, de abba bele sem gondol senki, hogy az, aki társat keres magának, az olyan párt keres, aki egészségesnek tűnik. A természetesség sokat segít. Ne varrass magadnak szilikon melleket, ne pakolj az arcodra fél kiló sminket! Főleg ha fiú vagy.. Ha kövér vagy, kezdj el mozogni, legen jó megjelenésed. Moss fogat, reggelente vízzel mosd ki a csipádat, fürödj! Nem kell sok ahhoz, hogy társat találj, fogadd el a másikat, alkalmazkodj a szokásaihoz, világához.

Fejezd be ezt a "randi/randevú" dolgot. Ha tetszik valaki, menj oda hozzá, beszélgess vele ÉLŐBEN, kérdezd meg hogy van, van-e kutyája, stb. Kerüld a plasztikai sebészt, diszkót, járj kirándulni, beszélgess az embertársaiddal.

Ne "szingliskedj" már, nőj fel! Egyedülálló vagy, aki keresi a társát. (ha egyáltalán keresi...)

2018. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!