Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hany alkalmi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hany alkalmi kapcsolatotok volt eddig? Mennyire tartjatok bevallalosnak magatokat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 07:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi nem volt, soha nem vágytam rá, ha más vágyik rá, az az ő magánügye.

Vannak bevállalós dolgaim, például folyamatosan dolgozom a tériszonyom leküzdésén.

2020. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, soha nem számoltam.

Azért 35 éves koromra túl vagyok pár kalandon.

2020. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
O a 33 évem alatt
2020. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Egy sem. Lehetőségem lett volna millió, de sosem voltam ennyire igénytelen. El sem tudom képzelni, hogy belém rakja egy olyan ember, akit nem szeretek... Többre tartom magamat annál. Ki kell érdemelni, hogy egyáltalán a bizalmamba fogadjak valakit. Ugyanezt várom el a páromtól is. Szeretem, ha egy férfi nem adja le az igényeit és nem tud hozzáférni boldog - boldogtalan.
2020. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Egy sem. Csak a férjemmel voltam és büszke vagyok rá. 34N
2020. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

0, örülök neki, mindig erre törekedtem. Számomra a szex egy kapcsolat része.

Kapcsolatban "bevállalósnak" tartom magam, de semmi okom idegenekkel kefélni.

2020. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy se volt.

25N

2020. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Volt nehany alkalmi dolog par evvel ezelott, de sosem vadidegenekkel. Szerintem, ha egyedulallo valaki (es en akkor 2,5 evig az voltam), akkor is vagyhat intimitasra es szexre. Igy megkaptam es meg parkapcsolat sem kellett hozza. 30N
2020. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15-ös!

Detto. Én 45 éves vagyok, 14 éves koromtól együtt vagyunk a férjemmel. Mondjuk sokszor úgy érzem, hogy azt a világot éljük, hogy ezt jobb nem hangoztatni, mert vagy hülyének vagy hazugnak néznek az emberek, de teszek rá. Én azt sem vetem meg, aki nő létére ugyanúgy ágról-ágra száll, mint a férfiak egy része. Mindenki úgy él, ahogy akar. Én ezt választottam, más mást.

2020. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!