Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Incelek, milyen negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, milyen negatív tapasztalataitok voltak a nőkkel, illetve mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent az incel?
2020. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1:


[link]

2020. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Én tudom a választ. De, itt nem sokan. 1-es voltam.
2020. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Involuntary celibate = nem szándékos cölibátus
2020. márc. 6. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Inkább az #5össel lehet azonosulni, a témában. A nyugalom érdekében, úgy kell élni, ahogy ő javasolja.
2020. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5


Sajnos van benne igazság. Elődjeink nem véletlen nem adtak ennyi hatalmat a nőknek. Sajnos csak visszaélnek vele.

2020. márc. 6. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
#5 a leírás alapján te vagy a szociopata nárcisztikus, barátom.
2020. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: Tudom, mindenki az aki nem akarja pátyolgatni meg kiszolgálni más emberek kínját/baját, úgy h cserébe lehúzzák meg zsarolják (válás, elhagyás, stb...). Ismerem a kettős mércét, akkor leszek én "nárcisztikus". :)
2020. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez így igaz, a nőknek sokkal többet kell adni mint amit valaha visszakapsz tőlük.


Mi a fenéért van ez normálisnak beállítva?

2020. márc. 6. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

feminizmus..........

Ami pontosan erről szól amit mondasz kérdező. Kettős mérce, amit a nőnek szabad, azért a másikat megbüntetjük. Úgy akarnak előnyt/jólétet szerezni, hogy a másiktól elveszik (mert úgy gondolják nekik jár, és pár sanglangal dobálóznak, mint pl: el voltak nyomva 50 évig, vagy akármi). Az itteni lányokon és az utcán lévőkön is megfigyelheted, csak az igényeiket tudják hangoztatni, de ha rákérdezel neki mi a dolga a kapcsolatban, egyszerűen ignorál(ott hagy) vagy felháborodik, hogy mit képzelsz te a kérdéseddel, meg te hülye vagy nem normális stb.. (Ő már sérteget te fordítva...) Ezért írtam h mgtow, mert ebben én nem veszek részt, törvény ezeket védi, s szerintem sokan vannak így velem együtt, pedig 190cm vagyok, 20 éve rendszeresen sportolok, pénzem sok van, ház(ak), autóim vannak és jó vállalkozásom. Van barátnő is, de közel kerülni nőhöz nem fogok, szerződés véd mindenhonnan, mert nő csak rombadönthet, bármiféle mondvacsinált indokkokkal.

2020. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!