Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan aknázhatnám alá a még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan aknázhatnám alá a még kialakulófélben lévő kapcsolatukat?

Figyelt kérdés

Az elég bonyolult helyzetem a következő: Randizgattam egy lánnyal, akit az internetről ismertem meg, nagyon tetszik nekem, szinte beléhabarodtam. Elmondása szerint én is bejövök neki.

De ő közben másokkal is randizgatott, egyvalakivel komolyabban, mint később kiderült, mert bejelentette, hogy nehéz döntés volt, de a másik jelöltet választotta. Ezen én eléggé kiakadtam, de nagyon jó maradt a viszonyunk a lánnyal, elég sokat beszélgetünk továbbra is a neten. Később olyan képet is küldött magáról, amit egy sima barátnak nem igazán küldene egy lány.

Meg mesélt a másik srácról is, aki egy jópár évvel fiatalabb nálam, hát elég gyerekes, komolytalan arcnak tűnik hozzám képest.

Szerintetek akar tőlem még valamit a csaj, vagy végleg barátzónába tett? Vagy én vagyok a tartalék neki, ha mégis kiábrándulna a másik srácból?

Érdemes lenne valahogy visszahódítanom, vagy hagyjam a fenébe, csak cicázik velem?



2020. márc. 7. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak cicázik.

Sajnálom. A külön gáz, hogy olyan képet küldött neked.

2020. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Cicázik veled, igen, hagyd a fenébe.

Gondolj bele, ha összejönne veled, akkor meg mást "vigasztalgatna".

2020. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak szexelni akarna velem, hát akkor nagyon szerelmes lehet a másikba, képzelem.
2020. márc. 7. 18:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy akar szexelni veled. Egóját polírozod. Olyan képet azért küldött hogy ne lépj le.
2020. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene csinálnod, hogy nem folytatod ezt a kamu friend zone-t, elmondod, hogy bocs, mást választott, te meg nem akarsz talonban lenni, meg szórakoztatni, amikor a pasija épp nem ér rá. Egyrészt, mert legyen önbecsülésed, az jön be a nőknek is, egyébként meg ha téged akarna, akkor majd megy utánad... Szerintem gáz, hogy ezek után még haverkodsz vele, csak növeled az egóját, nem fog komolyan venni.
2020. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit tőled, csak etet. A saját egóját simizi, mert tudja, hogy kellene neked. 31n
2020. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelemre vágyik,mert önbizalomhiányos, azért küldött neked is olyan képet, amit sima barátoknak nemigen szoktak az emberek általában. És akkor ettől remél önbizalmat, hogy azt érzi, hogy "többen csorgatják utána a nyálukat".

És szerintem is csak tartalékba, talonba tart ott téged, ha a másik illetőnek már nem kellene; lehet, hogy a másik illetővel nem úgy alakult, ahogy számította, és tehát ezért "nincs ló jó a szamár is" alapon menne hozzád; de te már ne fogadd vissza szerintem, találsz jobbat. Ő is biztos aranyos lány, de azért így tartalékban ott tartani másokat szerintem talán nem annyira fair. Te már egyszer nem tetszettél neki annyira, mint valaki más; vagy lehet, hogy pont ugyanannyira tetszettetek neki a másik pasival,de az olyan gáz lenne már az ő részéről, hogyha most meg utánad futkosna. Kicsit szánalmasnak tartom ezt a viselkedést a csajszitól.

2020. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és ez a kiaknázás szerintme nem kell, a bosszúra fecsérelni -tehát őrá, erre a lányra- a drága idődet az butaság. Úgyse lesz már veled; talán kicsit az is ilyen szánalmatos lenne , hogy ott sírsz, mint egy kisgyerek, hogy nem téged választott; szal szerintem azért te is elég gyerekesen jönnél ki a helyzetből. Tehát semmiképpen nem éri meg, ne foglalkozz vele; éld az életedet, őnélküle.
2020. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

barátzóna, tartalék, stb.

Ugyanolyan esélyek mellett nem téged választott.


Egy esélyed van; ha szépen elkezded ignorálni. Direkt lassan válaszolj az üzeneteire, ne írj neki bókokat, ne érezze, hogy számít neked. Emellett kezdjél el facebookon kirakat életet élni. Lássa, hogy milyen jó neked, milyen boldog vagy, mennyi jó programod van. Ezt megirigyelheti és elkezd majd nyomulni. Ha ekkor nagyon rámenősen lépsz, akkor megszerezheted.

Persze ez mind csak elmélet, mindenki máshogy reagál.

2020. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igazat írt itt az egyik válaszoló, tényleg önbizalomhiányos a lány, mert ha irtam vagy mondtam neki hogy jól néz ki stb. mindig letagadta, hogy ő márpedig ronda.
2020. márc. 7. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!