Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők az unalmas kapcsolatukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az unalmas kapcsolatukat miért játszmákkal próbálják érdekessé tenni?

Figyelt kérdés
Másból is lehet feszültséget gerjeszteni, nincs más ötletetek erre komolyan?
2019. okt. 9. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem is értem ezt! Milyen játszmákkal? Nekem ez teljesen új! Levagyok maradva. Csak érdekel konkrétan miről van szó.
2019. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pl az h unalmas a nap, akk kössünk bele vmibe.. drágám emlékszel 10 évvel ezelőtt azt mondtad h nem annyira izlett a pörkölt?

Vagy szted kövér vagyok?

Ugy érzem már nem szeretsz.. stb

És egyből ott a feszültség :D

2019. okt. 9. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha így érzed, akkor javaslom kérdezd meg a "NŐ"-től!

Üdv.

egy másik nő.

2019. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarod, hogy szakítson veled a barátnôd, akkor vedd komolyan amit mond.
2019. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez egy általános kérdés, ne ugy értelmezzétek h az én kapcsolatom, tudok jól választani, köszönöm :)
2019. okt. 9. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem feszültség generálás (és egyébként csak hülye sztereotípia amit kb a nők 10%-a csinál valaha is.)

Ez mindössze annyiról szól, hogy rohadtul leszarod a barátnőd problémáit. Elég alacsony érzelmi intelligenciára vall ha neked minden feszültségkeltés amikor a párod elmond valamit ami zavarja. Nyilván ha éppen nyilvános helyen vagytok vagy ezer dolgotok van akkor nem fogja felhozni, hogy ez meg az szarul esett neki és ebben meg ebben változnod kéne. Erre valók azok a napok amikor csak ketten vagytok és meg tudjátok ezt beszélni.

2019. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as voltam. Vagy az a gond hogy egyébként a pasi keveset foglalkozik a parjaval vagy pedig unatkozik a barátnő. Masra nagyon nem tudok gondolni de ez tök értelmetlen játszma!
2019. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért, amiért a férfiak az unalmukat félrekú rással akarják enyhíteni. De ne általánosítsunk, igaz?
2019. nov. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Isten óvjon minden nőt ilyentől, akinek egy probléma felvetése már játszmázás. Akinek annyi intelligenciája sincs, hogy ezeket tudja kezelni.
2019. nov. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!