Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedésnél mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mennyi idő után érdemes randira hívni egy lányt?

Figyelt kérdés
Meddig érdemes a neten ismerkedni, mielőtt személyes találkozóra kerül a sor? Illetve érdemes a netes ismerkedést (tinder, badoo) egy idő után más platformra terelni, mondjuk Facebook vagy viber?
2020. márc. 14. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Minél előbb érdemes a személyes találkozást megejteni.. egyrészt így sokminden kiderül,pl.éloben mennyire jön be,illetve az is,hogy mennyire gondolja komolyan az illető. Ha kifogást keres és halasztgatja, tuti van más is a képben vagy csak szórakozik...

Más platformra én akkor tenném a beszélgetést,ha már taliztunk élőben és szimpi volt illetve valami már elkezdődött....

2020. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Bár nincs tapasztalatom, de gondolom lehet érezni mikor van itt az ideje a találkozásnak.
2020. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én nőként írok.


Én egyből azért nem szeretek találkozni, nekem kell pár nap beszélgetés, hogy egyáltalán felkeltse a másik az érdeklődésemet, de nem hetekre gondolok azért.

Az mindegy igazából, hogy Facebookon beszélünk-e előtte, de végül is úgyis csak az olyan embereket szeretem ismerősnek, akiket tényleg ismerek is.

2020. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én előbb tenném személyesebb platformra a beszélgetést 1-2 nap után. Kb. 5-7. nap környékén hívnám el a lányt.

Általában bejött eddig ez.

2020. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a partnertől is függ. Nem mindenki szeret azonnal rohanni összefutni vad idegenekkel.

Én pl 1-2 hétig beszélgettem legalàbb azokkal akikkel így talàlkoztam.

Jó szűrő volt - aki ennyit se tud vàrni, türelmetlen, tolakodó, az ne akarjon semmi màst sem, illetve teljesen ismeretlenekkel, akikről tényleg semmit nem tudok, nem talàlkoztam volna. A már férjemmel pl 18 napig beszélgettünk ismerkedtünk netes tàrskeresőn keresztül, utàna volt az 1. randi, majd 2., 3. stb:)

2020. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Mindenképpen az első héten. Lehetőleg 2-3 nap után.
2020. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Maximum 1 nap. Egyrészt ha tovább vársz, elhívja más, másrészt ha élőben nem tetszel neki, jobb, ha minél előbb kiderül.
2020. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Masik platformra hamar.

A randi Budapesten, vagy ahol a kettotok kozti utazas nem gond, ott egy max egy oras szo szerint egy kave randira nagyon hamar. Az nem is tolakodo, es borzasztoan fontos szemelyesen latni a nyers valosagot. Mert akik sosem talalkoztak, ott fennalhat csalodas veszelye, de pusztan attol is, hogy minden oke, csak egyre jobban masmilyet kepzeltek el. Szoval en pofavizitet hamar javasolnek, es utana meg mehet az online elet a dolgos hetkoznapokon.

2020. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem arany középút 4-8nap, a beszélgetés intenzitásától függően.
2020. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!