Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a Badoo-n, "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a Badoo-n, "nem bírod a varakozást? Írj neki 200 kreditért"

Figyelt kérdés

Sok helyen nem írja,én 400 kreditet vettem,az mennyi beszélgetésre,személyre elég?

Ilyen tájékoztatót nem olvastam.


2020. márc. 22. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Fzess, hogy írhass"

Ennél gusztustalanabb marketing már csak az, amikor fake profilok jelölgetnek be, akik aztán, amint kifizetted a sarcot a társkeresőnek, hirtelen "eltűnnek"

2020. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
Nem làjkolt vissza a muci, nem kölcsönös a tetszés. De azért írhatsz, mert az nyereség a badoo-nak. Mani. Buzdítanak, hogy költsd a pénzt. Ennyi, semmivel sem több.
2020. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert fizettek? Beszarok.

Egy. Ezerszer es torolhetsz es ujra regisztralhatsz.

Ketto. Nem ismeritek ezt a trukkot. Ha alul a negy kis ikon kozul a masodikra kattintasz, az pin, ahol a vilag barmely pontjan ingyen korulnezhetsz, ha beirod a filterbe a lakhelyed, es pici karikakban dobja fel az arcokat, ott is vegiglapozhatsz rajtuk, de meg uzenetet is ingyen kuldhetsz!

Magamtol jottem ra, barmit ingyen megcsinalok.

Plusz. Ha olyan nore irsz ra, aki nem nezte meg a profilodat es match sincs, szerintem semmi ertelme zargatni.

2020. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1

Nincs szükségük fake profilra. Egyszerűen csak rád írnak mások nevében, vagy másoknak írnak a te nevedben.

2020. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát gyerekek,400 kreditet vettem ma,előre pályáztattam magam,pedig szerényen mondva sem vagyok ronda ember,persze nem állnék modellt.

Két semmilyen nőnek tettem fer pár kérdést,ő nekik eszükbe se jutott érdeklődni.

Amúgy is olyan személyiség vagyok akit tényleg érdekel mások hogyléte.

Sokan ettől meg is ijednek mert azt hiszik valami hátsó azándék vezérel.

Ez borzasztó!

Emberek! Nem hidakat építünk hanem falakat egymás elé!

2020. márc. 23. 12:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja és senki nem jelentkezik,nem írnak rám csak úgy.Nagyon szar egyes nők hozzállása és mondjuk gondolkodása.

Minden szülő áldozatok áldozatai tehát ők is a beléjük nevelt mintákat adják tovább amitől nem várhatunk többet.

Személyiség fejlődésünkért mi tudunk tenni de csomóan leszar.ák.

2020. márc. 23. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:

"Emberek! Nem hidakat építünk hanem falakat egymás elé!"


Ez sajnos nagyon igaz..



"nem bírod a varakozást"?


Ez is milyen már? :D mintha rajtad múlna, nem is a pénztárcádon. Ez érzelmi zsarolás

2020. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!