Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen esetekben mondtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben mondtok ilyet az első randi végén?

Figyelt kérdés

Netről ismertem meg. Én úgy éreztem h az első randi nagyon jó hangulatban telt. Sokat beszélgettünk, nagyon tetszett a csaj.

A randi végén búcsúzáskor azt mondta, h nagyon szimpatikus vagyok neki. Mondtam h ő is nekem.

Ilyet inkább baráti közeledéskor mondanak a csajok, vagy tetszhetem neki?

Tudom nyilván nem tudhatjátok, h egy általatok nem ismert személy mire utalhat, de attól függetlenül örülnék a tippjeiteknek.

Mindketten felbőttek vagyunk, még én is a gyerekes kérdésem ellenére.



2020. jan. 1. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Jesszusom...
2020. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
TeCCel neki.
2020. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Baratoknak nem szoktam mondani, hogy: szimpatikus vagy! Helyette inkabb: Jofej vagy!


Szerintem bejossz neki.

2020. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
ti csak jogilag, életkor szerint vagytok felnőttek.
2020. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mondta hogy szimpatikus vagy neki, hogy tudomásodra adja, hogy szeretne még veled találkozni. Nyilván nem akart ő hívni egy következő randira, azért így oldotta meg. Nalad a labda
2020. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Hát ebből még bármi lehet.

Nekem is volt olyan hogy első 2-3 randinál nagyon tetszett a srác de ahogy jobban megismertem rájöttem hogy nem igazán őt keresem, és ő se engem, onnantól mondtam a srácnak hogy inkább hagyjuk egymást.

Meg olyan is hogy egy oké randi után próbáltam meggyőzni magam hogy jó lesz ez, de 1-2 nap után beláttam hogy mégsem.

Meg olyan is hogy ment minden jól.

A lényeg, akkor fog kiderülni ha megint udvariasan randira hívod.

2020. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hmmm ez nem jelent sokat. Akar csak az is lehet, hogy ugy erezte csak, hogy valamit mondania kellene.

Persze tetszhetsz is neki. Majd a kovetkezo napokban megtudod, hogy mi lesz, keres-e, valaszol-e amikor irsz neki, letrejon-e egy ujabb randi.


De en biztos nem mondanek ilyet annak aki bejon.

Olyanok voltak, hogy azt mondtam, hogy "nagyon jol ereztem magam veled" " majd kuldd a linket amirol beszeltunk" (felhivas, hogy szeretnek meg vele kapcsolatban maradni, emlekezteto a randi vegen), "jovo heten megyek ide es ide, ha van kedved es idod, akkor majd beszeljunk-ezt smsben irtam)

2020. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat kombinálsz és apróságokon agyalsz. Mindenki másképp fejezi ki ha valaki tetszik neki. És azt se felejtsük el hogy most ismert meg, a szóhasználatával is biztos óvatos, nyilván nem fogja azt mondani hogy "rohadtul jóképű vagy, remélem pár hónap múlva megdöngetsz", hanem mond egy ilyet inkább.


Tetszel neki, ennyi. Ebből még bármi lehet. Ne kombinálj mindenen.

2020. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!