Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakitől eleinte nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakitől eleinte nem szeretnétek semmi komolyat, csak szexet, van rá bármi esély, hogy ez valaha megváltozik?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Részletek???
2020. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Előbb lesz esély arra, hogy attól akarok valami komolyat, akitől korábban semmit. Akit csak dugni akarok, az iránt nem érzek olyan tiszteletet, nem tekintem magammal egyenrangúnak
2020. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen változhat, fogjuk érezni mindketten ha szexnél több van benne. Kommunikálni és nyitni kell egymás felé. Mindenképp javasolt elhagyni a "biztos hogy" és az "azt hittem/gondoltam" jellegű feltézelezéseket, helyette érdemes cêlirányos kérdéseket feltenni. Nem, nem fogod megbántani, ha egy szimpla kérdés mint pl "mit érzel?", megbántódást vált ki belőle, akk érdemes elgondolkodni h egy hópihe mellett milyen lesz kapcsolatban lenni.
2020. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem alakult már több éves illetve pár hónapos kapcsolat is ilyen alkalmi dolgokból. Szóval simán.

N

2020. márc. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!