Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Volt olyan, hogy ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt olyan, hogy ismerkedtetek egy lánnyal, aki abszolút az esetetek volt, nagyon megkedveltétek, de hirtelen kiábrándultatok belőle? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Elmondtátok neki, hogy inkább hanyagoljátok egymást a későbbiekben, vagy csak simán nem válaszoltatok többet neki?
2020. márc. 24. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Kiderült, hogy van barátja a csajnak.
2020. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Kiderült hogy nem kölcsönös a dolog. 🙄
2020. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én sajnos azon okok miatt, amiket #1 és #2 ír, nem tudtam kiábrándulni az adott lányból. Elég rossz érzés.

Amitől én kiábrándultam, hogy egy lányról kiderült, hogy alkalmanként füvet szív. Egy másikról meg, hogy dohányzik.

2020. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ramos ökle ***** válasza:
95%

Olyan volt, h külsőre bejött, de aztán megszólalt...buta volt szegény, "egyszerű".

De a te helyzeted nem ilyen. Hogy mi az, ami miatt kiábrándul valaki, azt nem tudom. Az emberfüggő, h ki az, aki ezt elmondja és ki az, aki nem, csak egyszerűen "elkopik". A korrekt az lenne, ha valakinek baja van, akkor elmondja. Az indoklás nélküli hanyagolás éretlen személyiségre vall, gyerekes dolog, ha előtte már volt valami pozitívan induló ismeretség.

2020. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Önismerethiánykor lehetséges ez csak.
2020. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fullos csaj, levetkőztetve undi volt. Hány ilyen volt te jó ég...
2020. ápr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából én se értem, mert minden téren fullos nő volt, a gondolkodása is, de olyan hamar akart komolyat tőlem, hogy inkább nem kellett
2020. ápr. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálatok mit jelent a "fullos csaj" ? Annyian használják ezt, de sosem voltam tisztában a kifejezés definíciójával. Dinnyényi szilikonmell, kacsaszáj, leopardmintás sztreccsnadrág, másfél kiló smink?


Engem az ilyenektől mindig sugárirányú menekülési inger fogott el, csak azért kérdezem.

2020. ápr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó a full általában a szerinted és mások szerint is gyönyörű szép nő, aki belsőleg is rendben van. Inkább természetes szépségű nőkre használják.
2020. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:

Épp a héten volt ilyen 😂 kiderült, hogy egy lotyó a dràga.


Még vàlaszolgatok neki, de hanyagolom.

2020. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!