Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mikor írtok rá valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor írtok rá valakire itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy ráírjatok valakire? Mi kelti fel az érdeklődéseteket? Egy komment? Vagy maga a kérdés? Vagy a remény, hogy hátha egy jót beszélgettek? 😅


Most ha én azt írom, hogy 25 évea vagyok és bárkivel szívesen beszélgetek, ez valakiben felébreszti a vágyat, hogy akarjon írni?

Vagy mi az a momentum, ami megfogja az embert?


(Nyilván van az amikor egy lány kiír valamit és 30 privát üzenet érkezik, de ettől függetlenül 😅)



2020. márc. 25. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem szoktam írni senkire, csak visszaírni.

Lányok, nők kapnak elég üzenetet nélkülem is férfiak pedig általában nőket keresik, vagy legalábbis azt a társaságot így szerintem felesleges írni bárkire. (nem, nem vagyok biszex, sem homoszexuális)

Azzal pedig szerintem sokan egyetértenek, hogy íráskép alapján is kevés az az ember akivel érdemes lenne beszélni. (Azt pedig egy kezemen megtudnám számolni hány ember köszönt első levélnél és köszönt el az utolsónál.)

2020. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán szoktam ezt tenni: akkor, ha van egy érintett dolog miatti kérdésem/észrevételem az adott személy főkérdése, vagy válasza miatt.

A válaszaimnál többször odateszem az F betűt, hogy ne feltétlen írjon rám olyan, akinek esetleg nem egyértelmű a válaszomból adódóan a nemem.

2020. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vagy a remény, hogy hátha egy jót beszélgettek?


Igen pontosan.

2020. márc. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#11 Teljesen egyet értek ezzel a köszönés dologgal. Nem értem, hogy miért nem evidens.


Minden nélkül ennyit küldenek a kommentemre pl.: Valóban? v. Ismerkedünk? - most tényleg erre várják, hogy reagáljon az ember.


És szerintem azt sem árt oda írni a végére, hogy F v. N az illető, esetleg kort is.

2020. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezt az ismerkedős dolgot azért tartom hülyeségnek, mert ismerkedéshez kellene valami támpont ami alapján lehet vagy el lehet kezdeni, de úgy hogy se az illető külsejét nem láttad még, illetve közös témátok nincs úgy milyen alapon akar valaki ismerkedni?

" erre várják, hogy reagáljon az ember" Hátha bejön. Amúgy a legszebb amikor írsz akármilyen kommentet és "nyáladzik" az üzenetküldő, hogy neki mennyire tetszik vagy ehhez hasonló, amikor pedig megtudja hogy nem lány/nő vagy akkor már egyből mindegy is minden. Kicsit álszent dolog ez:)

A random üzenetküldők 90%-a fiú/férfi ebben biztos vagyok, úgyhogy ha nem lány/nő vagy akkor nem valószínű hogy rád pályáznak.

2020. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

No, köszönöm a válaszokat. Érdekes választ kaptam abban a formában is, hogy többen rámírtak. :D

Ugyanis elfelejtettem tudatosítani mindenkiben, hogy én hímnemű egyed vagyok. :D

S mikor ezt közöltem privátban, máris nem volt olyan fontos a beszélgetés. :D

2020. márc. 26. 16:58
 17/18 A kérdező kommentje:

Az 5-ik válaszolónak pedig válaszolnám, kérdésére, hogy mit szólok.

Rendkívüli módon örülök neki, szeretem ha valaki intellektuális, verseket olvas/hallgat stb. Csak így tovább, gratulálok!

A végén feltett provokatív kérdést és mérhetetlen lekezelést pedig inkább nem minősítem, azt hiszem mindent elárul, amit tudni érdemes. :)

2020. márc. 26. 17:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem akadt innen már több jó kis levélpajtim is, miután rám írtak egy téma kapcsán.
2020. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!