Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni a magasságom?

Figyelt kérdés

160 cm alatt vagyok, a kisebbségű komplexusom csak egyre erősebb, főleg hogy pechemre az utóbbi pár hónapban mindig olyan férfiakat fogtam ki, akiknek a magas nők az esetei... Teljesen megértem őket, de szarul esett nagyon, hogy érzhetően megjegyezték.

Ti hogy fogadtátok el amit nem szerettetek magatokban?


2020. márc. 25. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen problémám sosem volt..157 cm vagyok és pont ezt szeretik rajtam. Mármint ezt is, meg hogy sportosan vékony vagyok :D Lehet túl magas pasikkal ismerkedsz? Egy 2 méteressel lehet nem egymást keresitek.
2020. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először magadat kéne elfogadni. Értékelni az adottságaidat és tudatosítani, hogy nem véletlen kaptad a természettől azokat az adottsagokat, amiket. Noha én is magas vagyok és alapvetően magas barátnőim voltak, ismerek nem egy rendkívül vonzó, kis termetű nőt. Formás cicik, popsi, homokóra alkat, szép lábak. Szóval lehetsz nőies, ha a viselkedésed, stílusod, megjelenésed ezt sugározza. Intelligens férfi nem jegyzi ezt meg, legfeljebb finoman közli, hogy nem érzi a kémiát. Hiszen olyan adottságot kritizálni, amin nem tud változtatni a másik, nettó parasztság. Ilyen ez pénisz méret téren is, nőktől férfiak felé. F
2020. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha azt szeretik, akkor ne randizz velük... Nem számít. Sok hal van a tengerben.


Én pont hogy sok olyan megjegyzést kaptam, hogy az milyen helyes, ha ilyen alacsony vagyok. Nekem férfi még sosem mondta, hogy a magasabb lányokat szereti. Persze ettől még sokan szerethetik, de kit érdekel, szerintem sokkal szexibb alacsonynak lenni! Ez szerintem pont nem egy olyan dolog, amitől rosszul kellene érezned magad :)

2020. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom, 160 cm miatt panaszkodsz. Komolyan, inkább valld be, hogy unalmadban ez a kérdés jutott eszedbe.

Inkább írj nekem, én nem tartalak kicsinek, és jó leszek hozzád xd

2020. márc. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én magas vagyok. Elég népszerű a férfiak körében. Még tőlem pár centivel alacsonyabbak is bepróbálkoznak elég gyakran.

Az egyik barátnőm 160 sincs. Érte is rengeteg férfi odavan. Nagyon magasak is.


Ezt csak azért mondom, hogy lásd, független dolog ez a magasságtól.

Alacsonyabb lánynak talán még mindig jobb lenni, mert sosem zavarja az egy férfit, ha a lány alacsonyabb tőle.

Ellenben ha magasabb, az már szokott problémát okozni. Sokan nem érzik magukat férfiasnak egy olyan nő mellett, aki magasabb, vagy akár velük egymagas. Örülj neki, hogy emiatt senki sem fog elkerülni.


Az szerintem puszta véletlen, hogy pont olyanokat fogtál ki, akiknek a magas lányok voltak az esetei. Persze vannak ilyenek, igazából elég sok, de azért ezek a férfiak nyitottak szoktak lenni alacsonyabbakra is. Nem ismerek olyat, aki azt mondja “én csak minimum 170 centisekkel randizok”. Ismerek olyanokat, akik előbb észreveszik a magas lányokat, általában magasaknál próbálkoznak be, de ha egyébként megfogja őket valamivel egy alacsonyabb lány, akkor ő is ugyanúgy szóbajöhet.

Biztos vagy benne, hogy negatívan jegyezték meg a magasságod? Lehet csak viccelődni akartak, és aranyosnak gondolják.

Vagy ha a magas nőket dicsérték, akkor lehet, hogy te nem tetszettél nekik, de nem feltétlen a magasságod miatt.

Vagy egyszerűen csak figyelmetlenek voltak.



A lényeg, hogy egyik magasság sem jobb a másiknál. Ha alacsony vagy, ha magas, találni fogsz rengeteg olyat, akinek pont úgy tetszel. Próbáld meg ne másokhoz hasonlítani magad.

2020. márc. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha te nem fogadod el magadat nőként, akkor én férfiként a 163 centimmel mit gondoljak? Elárulom: nem érdekel. Akinek magas férfi kell válasszon olyant, legalább nem futunk fölösleges köröket emiatt a piszlicsáré dolog miatt. Nekem is van 1000 meg 1 fizikai hibám amivel nem tudok mit kezdeni. Szinte minden nap van akinek itt ez nem jön be. Hát ez van, nyilván ő tökéletes nő hogy minden nap vigyorogva bámulja magát a tükörben.

Neked ez előny, mert sokkal több férfi illik hozzád fizikailag, már ami a hagyományos fizikai elvárásokat illeti. Lehet túl direkt közölték veled hogy ez meg az tetszik nekik, te meg szimplán magadra vetted. Egy kicsit lazábban állj hozzá.

Én sok sikert és kitartást kívánok az önelfogadásodhoz!

2020. márc. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vedd észre azokat a férfiakat, akik sorban állnak nálad, csak túl alacsonyak ahhoz, hogy férfiszámba vedd őket! Akkor el tudnád fogadni a saját magasságodat is.
2020. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kérdés csak az h ehhez a közül 169cm merten aranyos vagy e? Mert ha széltében is 160cm vagy vagy 160kg akkor nem a magasság a baj. Ha viszont ehhezehfelelo alak párosul akkor nem hinném h probléma lenne ez a méret. Az exem pl 160volt kB én meg 190. Szerintem nagyon sokan vagyunk akiknek ez nem probléma, sőt én kifejezetten szeretem ezt a közeget :). Biztos találsz olyat aki oda lesz ezért a magasság ért is.
2020. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy férfinél még csak-csak probléma lehet, de egy nőnél szerintem ez nem gond. Igen, biztos van, akinek azért nem jössz be, mert pici vagy. Másnak meg azért mert mondjuk barna a szemed. Vagy kék. Bár nekem az a véleményem, hogy az ember ízlése egy dolog, amit simán felülír az élet. Ezeknek a srácoknak simán nem te kellettél. Másnak meg majd te fogsz.
2020. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs okod aggodni, nagyon sok ferfinak nem jonnek be a magas nok, ilyen vagyok en is.
2020. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!