Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek e két férfi közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek e két férfi közül melyik a szimpatikusabb, illetve melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

1. Sötétbarna hajú, sötétbarna szemű, jó testű, kiemelkedően jóképű, veletek hasonló (ezesetben huszonéves) korosztály. Zárkózottabb, a nők körében nem mindig találja fel magát könnyen, nem tud flörtölni, csendes, szerény. De azért nem kuka, csak több idő kell neki, hogy feloldódjon, témánk mindig van, mély témák is. Megbízható, szavahihető, becsületes, hűséges típus. Kedves, romantikus, pontos. Kevés, de hosszabb kapcsolatai voltak. Szeretné rendesen megismerni azt a nőt, akivel ágyba bújik, nem rögtön lefeküdni vele. Szex neki csak kapcsolaton belül elképzelhető.


2. Világosbarna hajú, kétoldalt már enyhén, de sármosan őszülő, világító jegeskék szemű. Nem kiemelkedően jóképű, de erős átlagos, közelebb a helyeshez mint a csúnyához, a gyönyörű, kicsit borzongató szemei miatt mégis különleges arcú, szintén jó testű. 10 év korkülönbség a javára, 30-as korosztály közepe. Beszédes, pimasz, macsós, tud flörtölni, ért a nők nyelvén, több nő volt az életében és házas is volt, de egy ideje senkije nincs, szeretne megállapodni. Isteni vele a szex, vad, szenvedélyes, de gyengéd és odafigyelő.



Mindkettőjükkel randizok. Az eszem és lelkem az elsőhöz húz, a szívem és testem a másodikhoz. Mindketten borzasztóan hiányoznának, ha nem lennének. Mindkettőjüket szeretem.

Nem szeretném húzni az idejüket és sokáig húzni a párhuzamos találkákat, mert szörnyű érzés. De olyan nehéz lenne lemondani bármelyikükről is.

Nem ezen fog múlni, de érdekelne, kinek melyikük szimpatikusabb és miért.


2020. márc. 26. 21:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"Tele van a tinder, ilyen pofára esett anyukákkal/kismamákkal, 25alattiak, akiket trágyában hagyott a komolytalan férfi, ezután meg a komolyt keresi, mert elsősorban már a biztonságérzetre volna igénye"


Na igen, engem elszomorít, amikor ilyenekkel futok össze. Ennek ellenére én sosem hagytam senkit ott gyerekkel (igaz nincs is), sosem bunkóztam velük, sosem vertem vagy csaltam őket. Ellenben aki így tesz arra tapadnak a nők, de értem mégse állnak sorba, hogy "nézd már, egy normális pasi, meg kéne szerezni". Pontosabban ezt mondják, de valahogy mégis csak szóban fejezik ezt ki, a gyakorlatban nagyon nem ilyet keresnek, és mindig csak a kikosarazást meg a barátzónát kapom. Na meg volt két "kapcsolatom", 1 és 2 hónap "hosszúak". Mégis aki röviden és tömören "szemét", annak már gyereke van, ki tudja hányadik nőt dugja, miközben ott hagyja a gyereke anyját, de a nők mégis tapadnak rájuk. wtf?


De ugyanakkor ne jöjjön nekem senki azzal, hogy "akkor add lejjebb az igényeid és jöjj össze egy gyerekes anyukával". A gyerekvállalást olyan nővel akarom megtapasztalni, akinek szintén tőlem lenne az első, és együtt élhetnénk át. Arról már nem is beszélve, hogy jönnének az ex-barát/ex-férj problémák, amikor vissza akarja könyörögni magát, engem meg akar verni, stb. Nekem egy nyugis élet kell, nem ilyen. És nem, igények terén nem is a kinézetről van szó, mindig teljesen átlagos lányoknál próbálkoztam, pedig én kinézetre átlagon felüli vagyok (legalábbis mindenki ezt mondja, ismerős és ismeretlen egyaránt), az viszont tény, hogy önbizalmam nem sok van, bár ez pl. rossz gyerekkornak, meg eddigi negatív tapasztalatoknak köszönhető.


Na mindegy, az élet szívás, ennyi.

2020. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelműen a második. Nekem nincs türelmem az első-féle nyálaskodásokhoz, meg ez a “szex csak kapcsolatban” mentalitás is nagyon távol áll tőlem.
2020. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!