Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megtudja a randipartnerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudja a randipartnerem, hogy 26 évesen csak egy nővel voltam még (hosszú ideig) akkor ejteni fog, mert azt hiszi hogy ki akarom élni magam úgyis?

Figyelt kérdés

Ez a gondolat most avászkodott be a fejembe.. Félek, hogy így nem szeretnének engem.


Mit tegyek ha megkérdezik hány nővel voltam?

Háborodjak fel kicsit hogy komolytalannak érzem a kérdést?

Mondjam azt hogy 3, azt is beleszámolva akivel csak "majdnem" szexeltem?


Bele se merek gondolni minek néznének ha szűz lennék... Az a baj hogy a nekem való jó csajok már 5-10 emberrel együtt voltak általában :/



2020. márc. 30. 10:44
 1/9 A kérdező kommentje:
(Azt hagyjuk, hogy "emberfüggő". Az érdekel, hogy általában mit gondolnának és mi erre a megoldás?)
2020. márc. 30. 10:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Volt kapcsolatokról nem szeretnék beszélni." ennyi...

egyébként sem értem ezt az ex témát, semmi jó nem lehet belőle

2020. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha így gondolkodol akkor még gyerek vagy.

Mèrt kellene hazudozni, szerepet játszani, taktikázni egy kapcsolatban?

Egy igazi férfi vállalja önmagát, őszinte, egyenes és ezt viszont elvàrja.

2020. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a gondolkodással csak felszines rbancokat tudsz felszedni.
2020. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A másik oldalba bele se gondolsz? Lehet egy veled egykorú nő, akinek szintén csak egy párkapcsolata volt meghátrál, mert magas számot hazudsz neki. Jobb az őszinteség és a békesség. Ne a múltad miatt szeressen.
2020. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy hosszú ideig? Meddig?

Na nekem ez nem lenne a mindegy, amúgy nem zavarna a dolog. 24 éves koromra nekem is 1 partnerem volt, de vele majd 6 évig együtt voltunk. 25N

2020. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet ez egy tudatalatti kényszergondolat a nőkben sokszor, ami a kulturális előismereteiből és az evolúciós késztetéseikből ered. Az a legjobb, hogyha rejtélyes leszek az előző kapcsolataimmal, és a gap-eket majd ő kipótolja magának pozitívan ahogy neki kellemes, ha bejövök neki.
2020. márc. 30. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:
és az ilyen ...éknek szavazati joga van. A világ megérett a pusztulásra.
2020. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdésre nem válaszolsz? #6os voltam
2020. ápr. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!