Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ér véget az első randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ér véget az első randi?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de ki beti fel hogy legyen vége (tegyük fel hogy amúgy jó a hangulat, jól sikerül). Ki dobja fel hogy na most már menjünk? Es mikor?

Tudom hogy nyilván az aki előbb menni akar de ez kb hogy zajlik.

Pl azt mondom 2 óra után kb hogy köszönöm jó volt most már menjünk? Ez így olyan fura.

(Nem, nem vagyok tini csak nem igazán van a randizásban tapasztalatom)



2020. márc. 30. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindkétszer a csaj vetette fel...valahogy szóbahozta, de nem éreztem lerázósnak. Ha nagyon laposodik a téma te is felvetheted, mivel főleg egy első randi az max 2-3 óra, szóval nyílván mindketten tudjátok, hogy egyszer vége lesz annak.
2020. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom értelmezni. Nálam első randi után reggel mikor felkell mellettem egy kávé után magától értetődő volt hogy “mostmár megyek”.
2020. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez helyzettől, helytől függ.

Ez jön magàtòl egyèbkènt.

Ebben az elfogult vilàgban mindenkinek mennie kell mindig valahova, bedobod h menned kell elkell vinned x baràtodat ide, vagy beugrassz szuleidhez( ha mar nem veluk laksz)

Nem fogja leràzàsnak venni.

Soha ne mondd azt hogy köszönöm jò volt.

2020. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már kicsit kezd laposodni a beszélgetés, megittátok a harmadik bögre kávét stb akkor felveted, hogy lassan menni kéne mert ez meg az meg amaz... tökmindegy igazából. Én meg szoktam köszönni, de csak a tényleges elbúcsúzásnál, amikor megbeszéljük a következőt
2020. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jön magától ez de függ a helyzettől is.
2020. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nőként mondtam ki, kb olyat hogy “mostmár lehet menni kéne/ késő van ideje indulni szerintem” stb. És azért én mondtam ki, mert úgy vettem észre ezt várják el - az egyik például elkezdte nézni a karóráját, mire mondtam, hogy menjünk? Igen, mert neki korán kell kelni. De akkor miért nem mondta? :D Ezzel azt akarom mondani, hogy tapasztalatom szerint a nőre hagyják a döntést, ami nem jó, mert sokkal jobban vettem volna, ha kimondja hogy menjünk, minthogy passzív-agresszívan elkezdi nézni az óráját.
2020. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!