Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után úgy érzem kezd ellaposodni a kommunikacio a lannyal akivel nemrég randiztam, mivel tudnám felrázni a dolgot?

Figyelt kérdés

kb egy hete találkoztunk és ugy ítéltem meg neki is pozitívan alakult a talalkozásunk. Elég sokat kommunikálunk de csak írásban, ami azért nem túl izgi egy ponton túl, és azt vettem észre, gyengül is a szinvonala. Felvetettem hogy telefonaljunk egy este, amire sajnos nem ért rá, mondta hogy másnap jobb lenne neki. Ugy éreztem nem rajongott az otletert igy nem eroltettem, és lám, nem is hozta fel a dolgot. Viccelődunk, igyekszem megnevettetni de félek ez így nem tud elmélyülni. Lehet túl gyakran írok neki, de általában hamar reagál és nem mondanám passzivnak, nem lattamozza stb.


mit javasoltok, ezekben az ínséges időkben milyen módszer lenne hatásos? találkozás az most aligha fog összejönni érthető okokból. Ritkábban irjak? lassítsak le? vagy jobban eroltessem a telefonálást?


Tudom first world problems meg minden, de nagyon tecccik es ugy erzem van esélyem, de mintha kicsuszna a kezeim közül. köszi a segítséget előre is


2020. márc. 23. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Milyen volt a randi?

Szerintem felesleges erőltetni a telefonálást. Kommunikálásnak is mennie kéne minden probléma nélkül kölcsönös szimpátia esetén.

2020. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Valahogy azt érzem, hogy hamis illuziókba ringatod magad! Mindig te kezdeményezed a beszélgetést, vagy azért ő is rádír reggel? Meg tényleg kellene a telefont is eröltetni, mert amit szóban beszéltek, azt hetekig tarthat leírni, tehát igencsak meg tudja gyorsítani az ismerkedést. Visznont ha folyamatosan kibúvót keres az alól, hogy felhívd akkor nem te vagy akit keres, és tovább kell lépned!
2020. márc. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is sokszor gondoltam úgyhogy nagyon pozitív volt a randi még mondta is hogy majd beszélünk Meg a többi sablon de ez semmit nem jelent. Valószínűleg csak nem vállalja azt a kis kellemetlenséget hogy elküldjön a francba.

De ha folytatod akkor pár hónapon belül biztos meg fogja mondani hogy milyen gáz vagy milyen gáz volt a randi nem is tetszel neki és legyetek csak barátok...

Szóval nincs értelme vele folytatni.

2020. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy napig ne írj neki. Lehet bizonytalan még. Ha kimarad teljesen egy nap, akkor vagy fellélegzik kicsit, vagy hiányolni fogja az érdeklődésedet. De mindenképp indul valamerre a dolog.

Sajnos a helyzet valóban megnehezíti az ismerkedést, főleg, hogy csak egy randitok volt. De ha mindketten nagyon akarjátok, működni fog.

2020. márc. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan pozitív randim volt, hogy csókkal végződött. Erre kb. ugyanitt tart a dolog :(
2020. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! viszont már rájöttem, nem fogom elengedni a lányt, inkább q pofára esés 1 hónap mulva, mint az elszalasztott lehetőség sajnálata. Utolsó, találj ki vmit :D
2020. márc. 25. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan randim, ami nagyon jól sikerült, rengeteget beszélgettünk, kb 3 órán át sétáltunk. Kérte, hogy majd keressem. Otthon viszont annyira rossz volt a cset, mintha teljesen más emberrel beszélgetnék, teljesen más humora volt, egyáltalán nem tudtunk beszélgetni így nem lett második randi. Szerintem ha nyögvenyelősen megy, ott valami hiányzik és nem lesz hosszú életű. Akivel egy hullámhosszon vagy egész nap boldogan beszélgetsz, sosincs olyan hogy elfogy a téma (igen, utána találkoztam egy másik lánnyal).
2020. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!