Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, első randira melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, első randira melyik a jobb öltözet?

Figyelt kérdés

Szoknya fekete harisnyával, anélkül vagy farmernadrág?

Szempont, hogy szoknyában látja a lábam, de a fenekemet nem. :D A fenekemet szoktam kiemelni, de a lábaim is formásak.

Nektek melyik jönne be?


2020. márc. 31. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Köhögsz?
2020. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem megyek most sehova, csak ha véget ér ez a cucc akkor mennénk. A kérdésre válaszolj kérlek
2020. márc. 31. 21:05
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha valóban formásak a lábaid, akkor mindenképpen a szoknyát javaslom, az csinosabb a nadrágnál. Nem kell, hogy túl kihívóan rövid legyen, de lehetőleg a térdednél följebb érjen, mert az csábító. A farmer egyébként is túl hétköznapi viselet, s fontos volna, hogy érezze: megtiszteled azzal, hogy annál csinosabban felöltözöl, mint egy átlagos munkanapon. S még egy tanács: csínján csak a sminkkel és az ékszerekkel, legyél szolíd kinézetű - a legtöbb férfinak ez tetszik, s nem az olyan nő, aki inkább egy kozmetikai szalon reklámarcának látszik.
2020. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Én lábmániás vagyok, így farmer+átlátszó harisnya jó, bár ha melegebb lenne, akkor mezítláb a tuti. De a szoknya+átlátszó harisnya+egy szép cipő is jó, de még hideg van hozzá. (De itt is a mezítlábasság lenne a jó:).
2020. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A sminkre reflektálnék: sminkelni szeretek, és az ékszerek is dobnak a hangulatomon, így arról nem szoktam vélemény kérni, mert magam miatt csinálom és nem érdekel mit preferálnak a férfiak. A legtöbb nő egyébként így van vele (már aki sminkel).

2020. márc. 31. 21:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szoknyát mondanám, időjárástól függően fekete vastagabb vagy átlátszó vékonyabb harisnyával. A jó lábak általában jó fenékkel végződnek, nem kell megmutatnod, anélkül is fogja tudni. :)
2020. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ó addigra meleg lesz, szóval valami rövid szoknya harisnya nélkül, ami egyértelmű mivel meleg lesz.
2020. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:
Én inkább farmer párti vagyok, szoknyából meg a nem feszülősöket szeretem.
2020. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy hol lesz a randihelyszin! Mindenkepp ugy oltozz hogy komfortosan erezd magad az adott helyen, ne oltozz alul sem tul.

Ha egy sima mozirol, stb.rol van szo en a farmert mondanam, szerintem a tobb kevesebb, sokszor egy szoknya mar tul eleganstud lenni, masreszt a feneked szerintem jobban erdekelne a randipartnered, en is azt szoktam mindig kiemelni.

2020. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyértelműen farmer. A szoknya nem igazán tesz jó benyomást szerintem. A lábad első randin nem jelent sokat, inkább az a lényeg, hogy az alakod milyen. Szoknyával az is gond, hogy ha éppen olyan férfival randizol, akit a láb nem érdekel, akkor is arra terelné a figyelmet.
2020. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!