Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket az intelligencia komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket az intelligencia komolyan fel tudja izgatni?

Figyelt kérdés
Mármint szexuálisan be tudnak indulni egy valamiben okos pasira?

2020. ápr. 1. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem azokat nagyon, akik maguk is tanultabbak!
2020. ápr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
Leginkább az.Legalábbis engem.
2020. ápr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%
Legfőképp az. Nálam az az alapszempont.
2020. ápr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

Igen, én abszolút szapioszexuális vagyok. Ez azt jelenti, hogy nemtől függetlenül(!) csak az intelligencia fog meg. Elég kellemetlen, mert lehet bármilyen elbűvölő/szép egy srác vagy lány, ha nem elég okos, akkor nem vonzódom hozzá és nem működik a kapcsolat sem. Próbáltam már így élni valakivel, de nem jött össze, :/


26L

2020. ápr. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

#10-es,


Kivéve ha az egy Bmw szervízkönyv.

Na az egy érdekes helyzet 😀😀

2020. ápr. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem. A nőknek csak a külső és a pénz számít, az intelligencia hidegen hagyja őket. Sőt, még hátrány is, ha okos vagy, mert ez azt jelenti, hogy a nők többségével a hatalmas intellektuális szakadék miatt nem tudsz beszélgetni.
2020. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

Több évnyi társkeresőzés után biztosan ki merem jelenteni, hogy a nők nagyon kis részét fogja meg az intelligencia.

Főleg azokét akik ők maguk is intelligensek.

A többinek olyan kell mint egy képes mesekönyv, jó képek, nagy kamuk, rövid lényegre törő tőmondatok és kész. Már csúszik is le a bugyi.

2020. ápr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
Kifejezetten olyan még nem volt, hogy ténylegesen felizgatott volna valakinek az intelligenciája, de a vonzalomhoz számomra nagyon fontos. Szóval nem olyan szempontból izgat fel, hogy nedves lesz a bugyim, ha elkezdi nekem magyarázni a részecskefizika rejtelmeit, hanem csak simán élvezek intelligens emberek társaságában lenni, és sokkal szívesebben jövök vele össze (sőt, intelligencia nélkül eleve szóba se jöhet partnerként), mint egy buta pasival. Volt egyszer egy srác, akivel jártam, és akivel kapcsolatban konkrétan bűntudatom volt, hogy butának tartottam. Mert amúgy szegénykém az volt. Praktikus gondolkodás nulla, egyértelmű összefüggésekre csodálkozott rá, tudományosan bizonyított tényeket nem hitt el se nekem, se senkinek, meg úgy általában egyszerű volt, mint a bot. Ez engem folyamatosan zavart a "kapcsolatunk" alatt, őszintén rosszul éreztem magam, hogy ilyen véleménnyel vagyok róla, és így elég hamar vége is lett az egésznek. Jóképű, edzett srác volt, szóval biztos vagyok benne, hogy talált más nőt magának, de az tuti, hogy számomra ez kevés volt a hosszú távú elköteleződéshez.
2020. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%
Mint gyakorlatilag minden másnak, ennek is akkor lehet relevanciája, ha amúgy kinézetre tetszel neki. A kedvenceim azok, aki Tinderen kiírják, hogy "intelligence is sexy". Na, én egy külföldi cégnek tervezek igen komoly vállalati szoftvereket, szóval hülyének nem gondolnám magam. Szerinted jobbra húznak? Dehogy. "Intelligence is sexy if you're handsome"
2020. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nálam alap, de nyilván nem független a külsőtől. Én teljesen átlagos külsejű férfiakkal szoktam ismerkedni, és nyilván az intelligencia, műveltség, kommunikációs készség dönt onnan már, de addig is fontos, hogy ne taszítson, tehát minimum semleges legyen, jó esetben vonzzon is.
2020. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!