Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket az intelligencia komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket az intelligencia komolyan fel tudja izgatni?

Figyelt kérdés
Mármint szexuálisan be tudnak indulni egy valamiben okos pasira?

2020. ápr. 1. 23:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint csak az. A korábbi kapcsolataimban a párom mindig átlag feletti intelligenciával rendelkezett és kiemelkedő volt valamiben. A külsejüket tekintve elég nagy a szórás, sokféle megjelenésűek voltak. Én mindegyiket nagyon vonzónak találtam. Abból gondolom, hogy a közmegegyezés szerint és hozzám képest sem nézhettek ki jól, hogy a környezetem rendszeresen hülyének nézett mindegyik esetben, hogy mégis mit akarok tőlük. Viszont a kapcsolatok nem működtek, amihez egyik esetben sem volt köze sem az intelligenciának, sem a külsőnek, személyiségbeli összeférhetetlenség volt, ill. a jövőről alkotott elképzelések különbsége. A korábbi párjaimmal kivétel nélkül úgy alakult kapcsolat, hogy külsőre észre se vettem őket, ahogy azonban beszélgetni kezdtünk, lenyűgözött az intellektusuk és idővel úgy éreztem, vonzódok hozzájuk. A férjemmel viszont teljesen máshogy alakult. Amikor megláttam, az volt az első gondolatom, hogy de jó pasi. És vonzalmat éreztem mikor még csak pár szót váltottunk. Ami korábban sosem fordult elő. Mindig észvezérelt, racionális embernek tartott a környezetem és én is magamat, nem indított be valakinek a külseje sosem, csak ha valami vonzó szellemi tulajdonsága volt. Amit csak úgy vehettem észre, ha valamennyire megismertem. Ezt furcsának találtam. Utólag azt mondom, nem feltétlenük csak szexuális vonzalom volt ez, inkább talán a kisugárzása fogott meg. Ö egy nyugodt, kedves ember, aki általában szimpatikus másoknak és azt kell mondjam, a közvélekedés szerint is jól néz ki. Ő volt az egyetlen, akinek a megjelenése, sz egész lénye megfogott, már akkor, amikor köszönt és bemutatkozott. De az is biztos, hogy ha nem lenne olyan intelligens, mint amilyen, akkor nem maradtunk volna együtt, pláne nem mentem volna hozzá. Abszolút szellemi, lelki társ. Viszont olyat még sosem éreztem más kapcsolatban, hogy az idő múlásával is jó érzés csak úgy nézegetni és gyönyörködni benne, mert úgy tetszik. Pedig egymással már több időt töltöttünk, mint az összes többi kapcsolatomban együttvéve és nem vagyunk már fiatalok. Hogy ebből mi következik a nők párválasztására nézve, nem tudom.
2020. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!