Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 évesen egy 3 éves gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen egy 3 éves gyerekkel mennyi esélyem van pár találni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 22:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én elvált férfi vagyok . Úgy gondolom 1-2 gyerek nem lehet akadály. A 3 at azt már nem biztos hogy el tudnám fogadni mert nekem is van kettő.

Amíg nem volt saját gyerekem nem hiszem hogy összejöttem volna olyannal akinek van gyereke. Így szerintem te is inkább olyanok között keresgélj akiknek már van, nekik biztos nem fog ez gondot okozni.

2020. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Páromnak pl nincs gyereke, nekem egy lányom van. Én csak egy gyerekes férfival tudnék őszejönni, 2 nem férne bele.
2020. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Eléggé nagy. Én idősebb voltam, 4 éves gyerekkel, és nagyon könnyen találtam párt. Neki is van gyereke. És nem adtam lejjebb az igényeimet. Az exen szintén egy 2 gyerekes nővel jött össze.
2020. ápr. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Kérdés persze, hogy milyen elvárásokkal rugaszkodsz neki a párkeresésnek. Meg persze, hogy hogyan nézel ki. Minél csinosabb vagy, annál jobban háttérbe szorul a gyermek megléte.
2020. ápr. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Manapság normálisat, szinte ugyanannyi mint gyerek nélkül! Hisz akit gyerek nélkül legutóbb találtál, az sem lett főnyeremény...
2020. ápr. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2020. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
27 évesen még relatív sok olyan nő van, akinek nincs gyereke, így némileg hátrányban leszel hozzájuk képest. Plusz a 30 és az alatti férfiak jelentős többsége nem szívesen fogadja el a hozott gyereket. Azt gondolom, mint ahogy írta már valaki, inkább az idősebb, 30 felettieknél lehet több esélyed. De, természetesen akadhatnak kivételek.
2020. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább a 40 körülieknél és felettieknél. 29 évesen, 5 éves gyerekkel ez a tapasztalat. A 17-es rátapintott a lényegre; manapság ebben a korban még sok a gyerektelen nő...
2020. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
van.44f
2020. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!