Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véletlen leköptem a srácot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen leköptem a srácot az első randin. Lehet még ennek folytatása? Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Elvitt egy srác a meikbe a szomszéd városba (mivel nálunk nincs, kisvárosba lakunk :( és zárva volt csam a mcdrive működött. Ezért odaállt kocsival és kértünk kaját amit úgy döntöttünk hogy megeszünk a parkba egy padon de ott meg rendőrök voltak ezért a kocsiban ettük meg. Az egy dolog hogy tökre összemorzsáztam a szép tiszta kocsiját de ráadásul amikor haraptam a szendvicsbe pont akkor mondott valami vicceset amin én nagyon elkezdtem nevetni úgy hogy a kaja már a számba volt és ahogy elnevettem magam véletlenül leköptem őt. Őt is meg a kajáját is ráadásul majdnem megfulladtam mert félrenyeltem és össze vissza köhögtem az autójába. Nyilván a kezem tele volt és nem bírtam a szám elé tartani. Szó szerint közvetlen közelről arcon köptem szegényt. Nagyon tetszik a srác és biztos voltam benne hogy nem fog elhívni és nagyon váratlanul ért ezért extrán zavarban voltam és nem tudtam viselkedni. Ha ideges vagyok sokat cigizek de az autóba azt se tudtam mert ő nem cigizik. Ti szeretnétek még ezután találkozni a lánnyal?Ti hogy reagáltátok volna le ezt a félresikerült randit? Nem győztem bocsánatot kérni. Hazavitt és adott két puszit aztán elment. Végülis mosolygott amikor ez történt szóval rem nem lesz baj...
2020. ápr. 8. 20:05
1 2
 11/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Én röhögtem volna rajta:D

Szerintem egyáltalán nem kell emiatt aggódj.

2020. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én simán hívnálak következő randira, ez bárkivel előfordulhat. Ezekben a "balesetekben" az a jó, hogy később lehet rajta nevetni, ha visszaemlékeztek a legelső randira. :)
2020. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak egyáltalán nem akadnak ki az ilyeneken.
2020. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Rockarc ***** válasza:

Szerintem sem problema ez. Ezek a tipikus tabortuz sztorik, amikor az elso randis anekdotak mennek.


Ellenben a cigin azert gondolkodj el. Az 100* sulyosabb dolog, mint ez a veletlen baleset, amiatt megsem aggodsz. Joval cikibb pedig.


44F

2020. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer a főnökömet köptem így le véletlenül, persze a munkahelyen, gyakorlatilag közönség előtt. Nem rúgott ki, úgyhogy szerintem ne izgulj :DD
2020. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gáz meg minden, de ha tetszel neki, akkor ez nem fog változtatni rajta. Ha nem keres többet, akkor sem ez az oka, szimplán csak nem jöttél be neki.
2020. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Elhívott második randira is :)
2020. ápr. 14. 15:21
 18/19 anonim ***** válasza:

Sok sikert !

Csak vigyázz , hogy ne köpd le :D

2020. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem megfertőzted
2020. júl. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!