Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsam meg a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg a kiszemelt férfit?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy mit mondjak neki tetszik nagyon nálam idősebb néhány évvel és én is tetszem neki mert már jelét adta de nem tudom én hogy szólítsam meg ha látom? mit mondjak neki ami nem túl béna de nem is nyomulós?
2010. ápr. 18. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenkép valami általános dolgot említs nem személyeskedőt,pl:szia te itt laksz a környéken mert néha szoktalak látni
2010. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hozzátenni hogy az illető buszsofőr és nem kell mindjárt rosszra gondolni már honapok óta kerülgetjük egymást:)
2010. ápr. 18. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
pl: szia.
2010. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
helló szia hogy vagy,régóta figyellek ügyesen mozogsz!
2010. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hello te is a 4es metróra vársz?
2010. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

pl. így:

Haaalllod? Amúgy teccesz! Nem iszunk meg valamit valahol, persze kötöttségek nélkül. Aztán hagyjuk sodródni magunkat az árral, lesz ami lesz.

2010. ápr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!