Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a kiszemelt fiút?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy fiú a buszról. Még csak 2x találkoztunk,első alkalommal láttam,hogy a haverjával rólam beszélnek. (közben végig engem bámultak mindketten)és a kiszemeltem rám is mosolygott:) Aztán leszállásnál rámköszönt,de előttünk ment egy lány,és nemvoltam bizts benne,hogy nekem köszön,ezért nem köszöntem vissza. Ma is láttam. Csak leszállásnál vettem észre,de amikor elsétált pár méterre,visszanéztek rám a haverjával. Most biztos bunkónak néz,hogyan szólítsam le,úgy,hogy ne nézzen egy ezer forintos k*rvának?16/L
2009. szept. 14. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
HÁT ÉN 17/F VAGYOK ÉS HA TÉNYLEG TETSZESSZ NEKI AKKOR KÖSZÖNJ RÁ VAGY KÉRDEZZ VALAMIT AMI TÖK EGYSZERŰ PL:"NEMTUDOD MIKOR MEGY BUSZ XY HEJRE STB
2009. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

eszedbe ne jusson iesmit kérdezni...

Miért kell amúgy ezt így túlbonyolítani?

Szemezés,szép mosoly,aztán ha a srác odamegy hozzád örülj,ha nem akkor az annyit is ér...

19/F

2009. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem ne bonyolistd tul ezt a témát!

egyszerűen mosolyogj rá,és ha vissza mosolyog akkor biztos hogy tettszel neki!!legalábbis innen megitélheted h neked köszönt e aakkor és bejössz e neki!!

nekem tipikus módszerem a szemezés!!ha vissza bámul és mosolyog ak van nála esélyem,ha nem akkor hagyom a fenébe!ilyen egyszerű!!aki meg olyan bunkó,hogy olyankor rád se hederít,akkor azt hanyagold!!

2009. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

egyetértek: szemezés, mosoly, elkapott tekintet, huncut vigyor :D

amúgy a te eseted talán "könnyebb", ugyanis én meg Berlinben kaptam el egy igenhelyes fiú tekintetét és mosolyát kétszer is, és hát leblokkoltam,nem csináltam semmit, amit azóta meg is bántam, szóval a fiú kitudja hol, melyik országban van azóta (szerintem turista volt) én meg Budapesten.. na? :/ élj a mának, nincs vesztenivalód :D

2009. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!