Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk jelentene bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk jelentene bármilyen akadályt az ismerkedésben vagy később a kapcsolatban, hogy soha nem iszom alkoholt (absztinens vagyok)?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 17:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

32 éves nő vagyok,én se iszom soha. Ha megiszom 1-2 sört vagy bort vagy bármit, nem vagyok részeg, másnap megis rettenetesen rosszul vagyok. Általában a gyomrom faj nagyon, émelygem. 16 eves koromban megállapitottak az epés refluxot nálam, gondolom azzal nem kompatibilis az alkohol kis mennyiségben sem.

Legtöbb barátomat nem zavarta, volt aki 1-2x megjegyezést tett, hogy milyen hangulatos lenne együtt borozni.siha nem éreztem ezt hátránynak.

Egy srác volt aki nem fogadta el, de ő saját bevallása szerint is alkoholista szóval nem érdekelt, mert egy alkoholistával nem jönnék össze amúgy sOHA!

Jelenlegi párom kifejezetten kedveli ezt a dolgot bennem :)

Mindenki meglepődik hogy sosem voltam meg részeg, de pont tini korom elején kezdőtek a gyomrom bajok, igy ez az én eletemből teljesne kimaradt.

Barátoknál érzem néha hogy ha bánatasokat és le akarják inni magukat,akkor nem engem keresnek, plusz sokan meglepödnek mikor mondom, és úgy néznek rám mint az ufora, es kerdezgetnek hogy nem e rossz bulizásnál kocsmátásnal részegek közt lenni.

Mindig elmondom hogy engen nem zavar, ha mások isznak,mások foglalkoznak túl sokat azzal, hogy én nem iszom.

Sokszir tukmálják akker viszont erélyesebben szólok, hogy ne tegyék.

2020. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyáltalán nem, lévén én se iszok egyáltalán alkoholt. Úgyhogy nemhogy nem akadály, sokkal inkább pozitívum. Az meg ezen felül plusz pont, hogy végre valaki le tudja írni hiba nélkül az absztinenst.

25/F

2020. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Néha jól esne veled meginni egy üveg bort, de ha nem, hát nem. Nem foglak ettől kevésbé szeretni, ha minden más klappol. F
2020. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma, ha te sem vennéd zokon, ha néha meginnék egy sört vagy egy felest. Sosem rúgtam be, és mindig tudtam, hogy mit csinálok, pedig néhányszor megtörtént, hogy rá akartak beszélni, hogy igyak még, de mondtam, hogy nekem ennyi elég. Beszélgetés közben néha jó meginni egy sört, én ennyivel be is érem, de ez is ritka, mint a fehér holló. Az előző munkahelyen néha voltak névnapozások, de ott is mindenki normális maradt, én is max. egy felest ittam meg. Tudom, hogy hol a határ, és az alkohol hatására sem leszek agresszív vadállat. Meg persze nem is szoktam kényszeríteni senkit az ivásra, mert több olyan ismerősöm is van, aki nem bírja a piát, legfeljebb ha mondjuk pálinkát vittem, akkor megkínáltam mindenkit, és ha valaki azt mondta, hogy nem kér, akkor tudomásul vettem, de legalább megkérdeztem. Szerintem azzal van a legnagyobb baj, hogy sokan nem ismernek mértéket az ivásban, és nem csak az az alkoholista, aki rengeteget vedel, hanem az is, akinek minden nap piára van szüksége.
2020. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
38 vagyok, totál nem zavarna, mert én sem iszom alkoholt.
2020. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

Én se ittam SOHA alkoholt (épp elég alkoholista szomszédom volt, az egyik felkötötte magát a wc szellőző ajtófélfára, a másik még él de elég ránézni).


Szóval nem zavarna :)


Vicces, hogy valaki megemlítette: "legalább nem vegán" - egyszer ismerkedtem egy vegán lánnyal, kiborító volt, pl. egyszer elvittem piknikezni, és nem ette meg a szendvicset... helyette elkezdett szidni, hogy nem tudom milyen vajkrémet használtam, és hogyhogy nem hoztam el a dobozát! - Nem volt tartós kapcsolatunk :)

29/F

2020. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy házaspárt, 3 lányuk van, mindhárom férjezett, családos. Kettő abszolút nem iszik, egy alkalmanként aperitívként egy pohárka likőrt. A férjek alkalmanként megisznak egy sört, pohár bort. Nem kifogásolják nekik.
2020. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 peca1000 ***** válasza:
100%

Ez a normális.


Én sem iszom soha, pedig már 43 éves vagyok.


Asszony sem.


Vendégségben is vizet, vagy gyümölcslevet max.

2020. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

Én sem iszom soha, szintén gyomorproblémák miatt. Szerintem ez maximum egy alkoholistánál jelenthet problémát amúgy :)

A párom néha iszik, de nem zavarja, hogy én nem, mert tudja, hogy 1 pohár bortól 1 napig fáj a hasam folyamatosan. Igazából karácsonykor volt egyedül problémám belőle, mert anyós annyira tukmálta, hogy hiába mondtam 20x nemet, meg kellett innom... Utána fájt a hasam rendesen és megértette, hogy hiába van ünnep meg minden, a nem az nem. Esküvőre azért kíváncsi lennék, ahol állandóan vedelni kell a pálinkát jó magyar szokás szerint... Bár nem hinném, hogy olyan nagy probléma lenne belőle, főleg, hogy így te tudsz majd minden ilyen alkalomkor sofőrködni.

2020. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok, és annyira nem bírom az olyan embereket, akik "borozgatnak", meg "lazulgatnak" piával. Sajnos a többség ilyen.
2020. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!