Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire bíztok a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bíztok a netes ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves lány vagyok, februárban szakítottam 3 év után a barátommal, azóta egyedül vagyok. Egyetem mellett nem nagyon járok el sehova, emiatt gondoltam kipróbálom a Tindert, de annyira nincsen hitem ebben az egészben... Van olyan akinek bejött? És ha nem itt ismerkedem, mégis hol lehet? Teljesen be vagyok parázva, hogy soha nem fogok találni senkit...


2016. nov. 13. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az internetet is ugyanazok az emberek használják, mint akikkel pl. az utcán találkozhatsz.
2016. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

egy közösségi oldalon (donna.hu) találtam meg mostani páromat, 3 és fél éve együtt vagyunk, jövő tavasszal pedig összeköltözünk


a netes ismerkedés is egy lehetőség, úgyhogy ne zárd ki! :)

2016. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20 évesen el is hiszem hogy aggódsz már lassan végelgyengülésben elmulsz.
2016. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én malha.hu-n taltáltam rá a mostani páromra, 4 éve együtt vagyunk.
2016. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Inkább elmúlok végelgyengülésben, mint, hogy úgy éljek, hogy a napi boldogságom gyakorikérdéseken troll válaszokat adni :)
2016. nov. 13. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Elméletben, itt is vannak normális - értelmes emberek!


Gyakorlatban meg' , a való életben is, kamuznak az emberek, Nemhogy a neten !


Ne zárd ki, de légy óvatos!

2016. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ne hitegesd.itt egy szem normális sincsen.csak normáltalan.😂
2016. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lol, semennyire. Szar se válaszol .. xD Ha meg igen akkor inkább ne tette volna, annyira leszar.. kár volt vlaszolnia.... inkább azt írta volna ,hogy hagyjál köcsög.
2016. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi tavaly szakítottunk az exemmel, teljesen ki voltam bukva. Aztán fb-n írkált néhány fiú, soknak visszaírtam, csak azért persze mert azt hittem összejöhet a nagy ő. Találkoztam pár fiúval, hát pffff. Aki tetszett az full idióta volt, aki intelligens az nagyon csúnya... Szóval én feladtam ezt a dolgot :D nem mondom hogy nem jöhet össze, mert összejöhet, de na. Aztán beszélgetni kezdtem egy fiúval, szintén fb-n, ő eddig szimpi, majd kiderül mi lesz a folytatás...:o 21/L :)
2016. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A zsebeidet, táskád át kutattad már? Nincs bennük egy elbújt pasi?
2016. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!