Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi valakivel akit már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi valakivel akit már ismerek régebb óta. Hogyan?

Figyelt kérdés
Találkozom egy lánnyal akit már régebb óta ismerek csak már pár hónapja nem találkoztam vele? Szeretnék vele összejönni, és elhívtam hogy találkozzunk, nem tudom hogy ő randinak gondolja-e vagy nem annak. Tudnátok valami tippet adni, hogy mi lenne a legjobb program? Esetleg valami tanács? Nem akarom a szemébe mondani, de valahogy érzékeltetni akarom vele hogy több mint sima találkáról lenne szó. Szerintetek hogyan csináljam?
2010. júl. 27. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozi, séta, kajálda, színház.
2010. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dodesz.. ***** válasza:

Szia!


Nem tudom hány éves vagy, és azt sem, hogy hol laksz, de ha van valami tópart a közelben, akkor nyugodtan vidd le oda, de ne napközbe, hanem naplemente körül...Az nagyon romantikus és a lányok nagy része szereti az ilyet. Vagy menyjetek el fagyizni,ha van kutyád, sétáltassatok kutyát..:) Állatkert sem rossz, vagy menyjetek ki egy füves részre...feküdjetek le és beszélgessetek...Vagy csak simán séta egy erdős részen, vagy valami parkba.


Tanács?

Hm..

Szerintem azzal tudod érzékeltetni Vele, ha sokszor hozzáérsz a kezéhez, szemébe nézel sokáig, mosolyogsz... De ha van hozzá merszed, fogd meg a kezét séta közben, miközben beszélgettek...:) Abból tuti, hogy rájön. :D

Aztán ha minden úgy alakul, randi végén egy puszi az arcára..:)


Sok sikert! :) 15/L

2010. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!