Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli nők! Ti hogyan szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Ti hogyan szeretnétek találkozni a leendő párotokkal?

Figyelt kérdés
Hogyan lenne ideális a megismerkedés? Vagy esetleg ha ez már megtörtént, akkor hogy volt?
2020. ápr. 15. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én a hobbim során szeretnék megismerkedni valakivel akinek ugyanez a szenvedélye. ez lenne a legideálisabb.
2020. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az exemmel közösen önkénteskedtünk egy messzi országban, és úgy. De az ideális számomra most is az lenne, hogy valamilyen hobbi vagy munka kapcsán, utazáskor, esetleg ismerősök által, baráti körben. Ha teljesen idegen, akkor valamilyen kultúr rendezvényen.
2020. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy koncerten,ahol lehet tombolni.
2020. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is leginkább annak örülnék, ha a hobbim (sport) kapcsán ismerkednénk meg. Mert szerintem olyan jó, amikot két embernek ugyanaz a 'kattanása' :)
2020. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősön keresztül. Tudnék róla ezt-azt, nem egy teljesen idegen ember lenne, így jobban fel tudnám mérni, hogy összeillünk-e, mire számíthatok tőle (viselkedés, nem anyagiak!) a későbbiekben stb. Egyúttal valószínűbb, hogy nem távsz.rakodás lenne a dologból, mert persze nem olyan ismerősre gondolok, aki évek óta nem része az életemnek, és azóta már a világ másik felén él...
2020. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, utólag mindenképpen romantikusnak fog tűnni. (exemet pl. megvertem a honfoglalón, így ismerkedtünk meg)
2020. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne ismeroson keresztül,hanem spontan módon.
2020. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is spontán módon.
2020. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!