Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az ötlet fel dobná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ötlet fel dobná a randit és lazulna a hangulat?

Figyelt kérdés
Pl egy tipikus gyakoris csajjal randiznék és randi köbe oda adnék neki egy ékszer dobozt és mikor kinyitná egy szem xanax volna benne. És kacsintva közölném hogy ezzel nem lessz olyan ideges mint a gyakorin mikor válaszolgatás közbe oltogatja a férfiakat. Ez a humoros kis jelenet feldobná a hangulatot? (44/F)
2020. ápr. 17. 09:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Inkább te vegyél be egyet, akkor talán eljutsz egyszer egy randiig.
2020. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Ó nagyon,még idegesebb lesz,és kinyír.
2020. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Xddd
2020. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Kezdjük ott, hogy veled senki nem menne el randizni.
2020. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Most már biztos vagyok benne, hogy egy troll vagy. Ezeket a kérdéseket nem gondolhatod komolyan.
2020. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert nektek csak ahoz van fantáziátok hogy férfiakat ekézzetek a válaszokba. Én viszont próbálok újjítani és kreatív lenni.
2020. ápr. 17. 09:35
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez gaz.
2020. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt valóban meglépnéd szerinted mi lenne a reakció?

A) Felállna a csaj és otthagyna

B) Jót nevetne és megdicsérné a frappáns humorodat

Szerintem az A) verzió lesz az esélyesebb.

2020. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez már a bunkóság határait is kimeríti,a humortól rohadt messze van. Csináld ha szerinted ez jó poén,de ne csodálkozz ha aztán meg úgy elhajt mint a magzatvizet.
2020. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy azt hiszed, aki itt téged oltogat, az ideges. Tehát fontosabbnak tartod magad, mint amennyire az vagy. Merthogy a legtöbbünk szórakozásból van itt és egy félmosollyal, kávé mellett kommentel. Sosem szoktam idegeskedni,akkor sem, ha valami incellel össze vitatkozunk. Az ilyen nyomik idegesek mert az ő kis sekélyes boldogságuk azon múlik, hogy megnyerjenek egy vitát, nekem meg kösz szépen, rendben az életem. Talán felnyitnám a szemét, ha hagyná, de nem hagyja.

Amúgy én neked egy cián kapszulát vinnék ékszerdobozban, hogy legyen mihez nyúlnod amikor a saját hülyeséged miatt megint visszautasít egy újabb nő. :-)

2020. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!