Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valamiért csak estére jön meg...

HEyoalf kérdése:

Valamiért csak estére jön meg az életkedvem, de miért? Tipp vagy ötlet hogy hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg az az hogy már pár hónapja észrevettem h ilyen problémám van, (lehet h előtte is volt már, csak nem vettem észre), délelőtt meg napközben kb nincs kedvem semmihez, nem vagyok magamnál kb., estére viszont megjön mindenhez a kedvem és szófosást is kapok mellé. Mára már nagyon zavar, főleg hogy lányokkal is ismerkedem viszont nem tudok egyszerűen beszélgetni kb mert egyszerűen nincs annyi életkedvem vagy nemtudom. Mindent meghallgatok, pozitív és negatív is jöhet. Akármivel ami a témával kapcsolatos. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. nov. 13. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok. Egésznap olyan vagyok mint egy hulla majd estére jobb. Nekem közepes szorongásos depressziom van sztem nekem ettől. Kedves kérdező feltételezhető ez nálad is?
2018. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a depresszió tünete is lehet, ahogyan az első írja.
2018. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, és ez depresszió. Aminek tipikus tünete, hogy reggel-délelőtt rosszabb, délután-este jobban van az ember. Nekem kicsit segít ha délelőtt sportolok, mert úgy érzem, hogy az agyam eléri az üzemi hőmérsékletet. Ha csak fekszek, akkor rosszabb.
2018. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
A nagy lótuszt depresszió! Az bajod, kérdez, hogy étolajokat eszel állati zsiradék helyett. Reggelre besűrűsödik az epéd, csak délutánra ürül ki valamicske, és szabadulsz fel. Ja, hogy a doktor bácsi nem ezt mondja? Hát, ő nem tőled kapja a fizetését, a flottakedvezmményt, meg a hawai nyaralást.
2018. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nálam depressziós időszakban volt így.
2018. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát ez nagyon durva látni h kajak depressziós lennék. Van ennek valami módja hogy kitörjek belőle? Valóban stresszelek rengeteget de estére tényleg elmúlik minden és felszabadult leszek. Szüleimnek nem szeretném mondani mert vagy kiröhögnének vagy leszarnák mert egyáltalán nem azt mutatom nekik h depis lennék, inkább humorherold vagyok itthon.
2018. nov. 16. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Ha otthon felszabadult vagy akkor ahova jársz munkahely/iskola (nem tudom) ott van valami amiért stresszelsz és feszült vagy! Ez viszont még nem depresszió csak azzá alakul ha nem kezeled azt a bizonyos problémát és késöbb otthon sem lesz jó. A szüleidről pedig csak annyit,hogy azért probáld meg megbeszélni ezt velük hátha eltudnak látni pár tanácsal.. 1 voltam
2018. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!