Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jellemző a nőkre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre, hogy azért szexelnek valakivel, hogy az önbecsülésüket javítsák?

Figyelt kérdés
Kolléganőm csak azért hajtott rá egy srácra, mert most volt túl egy csalódáson, és érezni akarta, hogy újra kívánatos. Miután megvolt neki a srác, leszarta. Normális viselkedés az ilyen? Mennyire általános a nőknél? Ti tettek már ilyet?

2020. ápr. 19. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

7-es! Én férfiként nagyra becsüllek, de komolyan. Sőt, ugyanígy gondolom én is, egy nőnek legyen már tartása könyörgöm! Nagy önbecsülés javítás az, hogy egy vad idegennek odadobom magam, majd az belémélvez, esetleg beveszem a farkát a számba. Senki sem fél esetleg a nemkívánatos következményektől? A kérdésem komoly? Mi van akkor ha kifogsz egy pszichopatát? Egy nemi beteget? A tolvajt? Egy pszichés beteget? Akárkit, aki károsan hat majd az elkövetkező éveidre.


Vagy csak úgy alapból, miért jó ennyire lealacsonyodni?

Nekem is voltak egyéjszakás akcióim, de mindig azt vettem észre magamon, hogy nagyon sajnáltam az egészet, mert sokkal többre tartottam azokat a lányokat előtte. Azután részemről még beszélni sem akartam velük, mert saját magam tartottam a magam szemében értékét vesztettnek. Aki belemegy velem egy ilyenbe, az mással is belemegy. Nekem ez könnyű, értéktelen préda, így olyan, mintha én is csak ennyit érnék.


Szóval ez az önbecsülés téma piszok fals duma.

2020. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nyolcastól kérdezted.Ez soha nem lesz gyógyszer.Ez csak kompenzálás újra és újra,átmeneti.A gyógyszer önmagad valós megismerése és megértése,elfogadása.Megvizsgálni hol sérült az önbizalmad.Vizsgáld meg ez a 3 dolog mikor sérülhetett benned és mit gondolsz erről.Mit érzel mikor ezt gondolod vagy kimondod,akár egy tükörben.Szerethető vagyok,Értékes vagyok,Fontos vagyok.Ez a három dolog sérül szinte mindenkiben gyermekként.Ha kérdésed van,írjál rám.köszönöm.
2020. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!