Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire jellemző, hogy a barátnőtők lecserél egy fiatalabbra, amikor elkezdtek öregedni és papásan kinézni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Már 1890-ben is elfogadták válóokként a nincs otthon szexet, bármelyik fél nyújtotta be a "keresetet."
2019. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát, engem nem valószínű, hogy le fognak cserélni, mivel elég jó géneket örököltem, és fiatalos vagyok. Más, nálam fiatalabb pasik idősebbnek néznek ki. Mondjuk sosem néztem ki a koromnak megfelelően, mindig fiatalabbnak tűntem.
2019. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kettes, sosem a kinézet miatt cserélnek le senkit :D Bocs.
2019. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm. No problem.
2019. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Kedves kettes, sosem a kinézet miatt cserélnek le senkit :D Bocs."


>Korábban a belsőm miatt cseréltek le, viszont dolgoztam magamon, és most már kívül-belül jó vagyok.


Egyébként nem is vágyom hosszabb kapcsolatra, szóval nem is cserélhetnének le, mert nincs mit. Nem vagyok egy nőé sem.

2019. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó vagy? Ez teljesen értelmezhetetlen, lehet, hogy ma jól viselkedtél, jól érezted magad, de hogy jövőre vagy akár holnap mi történik velünk, hát azt ki tudja.
2019. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ott van Lovasi, egy generációnak dalolt a szabadságról meg az alterről, erre ma beleszállt a rend őrébe a luxus autójával.
2019. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Èn nem,teszek èrte egyre jobban nèzzek ki.

Edzès,dièta, ruhatàr.

2019. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát van pár ilyen eset, ahol le lett cserélve az idősebb fazon. Ez pl ott fordul elő ahol nem is volt szerelem, hanem mindkettő csak villogni akart a másikkal, és később már megszűntek az előnyök.
2019. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nők általában beszereznek egy fiatal szeretőt az öregedő pasasuk mellé,a lecserélés/válás annyira nem jellemző.
2019. márc. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!