Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkereső oldal kategória. Te elmennél randizni olyannal aki még csak a saját nevét sem meri megadni és kamu közösségi oldalról ír neked? ( Létrehozott Ő magának egy látszólag kamu közösségi profilt erre a célra álnéven )

Figyelt kérdés
Először is online társkereső oldal írtunk. Majd utána Kértem hogy közösségi oldalon - profilon jelöljön be, és szembe találtam magam egy kamu profillal álnéven hogy az az övé, csinált magának valószínűleg erre a célra egy profilt. És nem adja meg a nevét. Nem mutatkozik be de utazni szeretne velem messzire és elhív sok helyre, te mit szólsz ehhez? Én biztos nem megyek vele sehová!!!
2020. ápr. 20. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen hülye vagy?
2020. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem másoknak mi a véleményük erről ez normális? Vagy csak én vagyok ennyire "maradi" ?!
2020. ápr. 20. 17:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem maradi vagy, hanem buta és naiv, ha nem veszed észre, hogy hülyének néz. Komolyan még kérdéseid vannak azután, hogy hosszú idő után sem hajlandó ilyen alapvető dolgokat elárulni magáról? Komolyan még beszélgetsz vele és nem tiltottad még le a fszba? Ő akárki is legyen, jót röhög magában (akár a feleségével együtt, vagy az ideg- és elmeosztályon, vagy a börtönben, ki tudja), hogy behülyített téged.
2020. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Velem nem akarsz randizni? Ígérem nem rakom s-ggből szájba!
2020. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Te vagy a nő?

Akkor a pasi feltehetően nős vagy kapcsolatban van és ezért tikolózik.

Az is elég warning kategória, hogy találkozás nélkül több hetes utakról beszél. Ezzel próbál kábítani, mert az ilyen idióták azt hiszik, hogy te magadtól nem tudsz utazni.


Ha te vagy a pasi, akkor inkább fél a csaj egy esetlegesen rosszul sikerült randi után a zaklatástól, fenyegetéstől.

2020. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2020. ápr. 20. 18:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Házas, nem akar lebukni. Nem kell túl gondolni!
2020. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem hiszem akkor hova hívna ?
2020. ápr. 20. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!