Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mentetek már randira menstruálva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentetek már randira menstruálva?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés,de lehet erre kerül nálam os sor.
2020. ápr. 23. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Ugy igen, de Koronavirus idejen nem megyek randira. A fel vilag sem, csak aki leszarja masok halalat.
2020. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
80%
Még nem, de figyi szerintem nyugodtan elmehetsz. Ha nagyon gorcsolos tipus vagy akkor lehet nem annyira jo otlet
2020. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
81%
jah férfiként fura is volt.
2020. ápr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, nem emlekszem, de hacsak nem epp a randi elotti egy oraban jon meg, akkor minden tovabbi nelkul elmennek. Nekem csak az gazos neha, de mar egy ideje az sem, miota rajottem, ha azonnal beveszek egy fajdalomcsillapitot, mar akkor amikor meg nem is faj, akkor kesobb se erzem a fajdalmat. Nem szabad addig varni, amig elkezd fajni, mert akkor utana meg minimum fel orat szenvedni kell, amig hat a gyogyszer.
2020. ápr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Biztos
2020. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Pasi vagyok szóval én nem. De exeim már jöttek, ha másnem velem biztos.

Ha nem kötik a pasi orrára a dolgot lehet fel se tűnik neki a dolog. De emiatt még soha semmit nem mondtunk le egy exemmel se. Ugyan úgy megvoltak a randik, az együtt alvások is, max néha program változás volt, de ettől még nem ér kevesebbet az együttöltött idő.

2020. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt olyan
2020. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Nem áll meg az élet csak azért, mert vérzek, legfeljebb azon a randin nem fogunk dugni, na bumm.
2020. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha nagyon nem bír magával, még jöhet az anál.
2020. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

#9

Ha nem bír magával jó katona vérben is harcol...

Van olyan lány akinek belefér a dolog. Meg én is csináltam már úgy lánnyal. Kicsit jobban figyeltünk a higéniára és kész. Nem a világvége ez sem.

2020. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!