Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy ha neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy ha neten beszélgetek lányokkal, külföldiekkel is akár, és mutatok képet, mind azt mondja, hogy tök jól nézek ki?!

Figyelt kérdés

Pedig élőben is ugyan úgy nézek ki, simán el tudok beszélgetni élőben is, meg neten is, van humorom, mégse jön össze hogy legyen egy lány akivel közelebbi kapcsolatba kerülhetnék.

16/f


2011. okt. 28. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az interneten kersztűl nem lehet csókolózni EMBER!
2011. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a baj ,csak en nem kulfoldiekkel szoktam


16/f

2011. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért van, mert nem akarnak megbántani.
2011. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krvua ***** válasza:
neten keresztül könnyebb hazudni....
2011. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én speciál neten is megszoktam mondani egy srácnak ha nekem nem tetszik "ami a szívemen az a leütéseimben is"

amúgy az ember képeken más mint élőben ez tapasztalat...:):D

2011. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
neten oldottabb vagy, élőben kevésbé, és a külsőt is a kisugárzás alapján ítélik meg
2011. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Élőben ha valaki azt hazudja, hogy jól nézel ki, akkor ugye nehéz megmagyarázni a következményeket, miszerint mégsem akar tőled semmit.

Ha neten hazudja ugyanezt, akkor egyszerűen nem kell találkozni, nem derül ki és így nem is kínos.

2011. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megígérem, hogy leírom őszintén.
2011. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!