Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csokoljon egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csokoljon egy lány? Hogyan tetszik a fiunak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Válaszok 60%-a az lesz, hogy egyénfüggő:) De én leírom, hogy nekem hogy tetszik:

- Ha a lány csókot szeretne merjen kezdeményezni, mi anno egy kedves bnőmmel úgy csókolóztunk h egy csokit átadott a számba:) Nagyon jó íze volt, én csak a csokira számítottam, de ő csókot is adott, ezzel feldobta a dolgot:) Ezt csak azért írtam, hogy izgalmassá lehet tenni a dolgot.

- Nem jó, ha egy lánynak túl gyorsan mozog a nyelve, ha nem hagyja egy picit irányítani magát

- Egy lány legyen érzéki, amellett hogy a szájat csókolja, áttérhet az arcra is, beletúrhat a fiú hajába stb. ezek mondjuk lehet csak nálam fontosak

- Fontos, hogy élje át, legyen csukva a szeme, és ne reflexből csinálja, mert az feltűnő és rossz érzés

- Legyen jó ízű a szája a lánynak (persze a fiúnál is ez a minimum)


Nekem kb ennyi de még van ezernyi apróság, amit nem lehet leírni... Vagy ahogy mondani szokták az úszás mellett a csók is egy olyan dolog, amit nem lehet könyvből tanulni, csak tapasztalás útján

2008. nov. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Minap sikerült "ellopnom" egy lány első csókját, igazi görcsölős csaj. De akkor valahogy elengedte magát és tök jól csókolt. Valószínű, mert ruhadt mód nem idegeskedett.

Neked is ezt ajánlom.

2008. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Én lány vagyok és még eddig nem csókoloztam, de szerintem, ha az első csókra készüsz, hagyd, hogy a fiú irányítson és ne félj kimutatni, hogy neked mi jó. Valahol olvastam, hogy egy lány mindig elfordul ha csókot akar adni neki valaki. Szerintem ez ellenszenves lehet egy fiú számára. A lényeg, hogy ne azon görcsölj, hogy most mit csinálsz jól és mit nem. Egyszerűen engedd el magad!

Egy 16 éves lány

2008. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!