Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány pár találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány pár találkozás után bemutat a barátainak, de ott nem vagyok olyan vicces, beszédes, magabiztos mint amikor kettesben vagyunk, akkor csökken irántam a vonzalma?

Figyelt kérdés
Ez ilyenkor valamilyen teszt a nők részéről, hogy lássák mekkora társaság közepe, nagy arc, menő, jófej srác vagyok társaságban? Sokszor előfordul ismerkedéskor, hogy egy lány már a 3.-5. randin be akar mutatni a szűk baráti körének. Őszintén én kellemetlenül érzem magam több idegen ember előtt, akik utána később valószínűleg véleményt alkotnak rólam és azt megosztják a lánnyal is. És ha nem nyújtottam csúcsformát nevettetésben, érdekességben, beszédességben, akkor nem fognak kedvelni és utána már a lány sem fog, aki addig igen. Legalábbis így képzelem.
2020. ápr. 29. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annyira befolyásolná a rólad alkotott veleményét. De ezeket a szituációkat én is utálom, és én is vizsgaként élem meg.
2020. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell te legyél a társaság középpontja, de néha azért szólalj meg, mondj valamit te is. Mert ha csak ott állsz, mint egy kuka... na az már gáz.
2020. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egesz biztos te eled meg vizsganak, de o nem annak szanja.
2020. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt már a múltkor is kérdezted. Kezeltetni kéne a kisebbrendűségi komplexusodat.
2020. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt. Barátnőm mellett önmagamat tudtam adni és beszéltem, poénkodtam stb. Viszont alapvetően nagyon nem vagyok beszédes, zárkózott vagyok és nehezen nyílok meg. Eleinte fura volt barátnőmnek aztán azt mondta hozzászokott de végül 3 év után a szakító okok közt csak ott volt ez is
2020. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egy teszt.

Mellesleg elég, ha érdeklődő vagy. Nem kell szerepeltetned magad, inkább kérdezz sokat.

2020. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csokken igen ha balfek vagy.

De nezz ki az uj tarsasagban valami szimlatikus havernak valot vagy a csajod baratnojet es aztan azzal kommunikalj.

Meg gondolom a csajod sem bazari majmot keres h mindemkit szorakoztatnod kellene...

2020. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell csúcsformát nyújtanod! Csak ne legyél bekaksi nyuszi.A többi menni fog magától.
2020. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!