Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha kiderülne, hogy a srác, akivel randíztok ilyen zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés

Sosem hallgattam azokat a zenéket, amiket a többség (tucc-tucc zenéket). Sosem érdekelt ez a témakör, hogy zene.

Megvan a magam kis stílusa. Ezeket szoktam hallgatni: Irigy Hónaljmirigy, Krúbi, Polgár Peti, Belga, Kovbojok. Nagyjából ezeket hallgatom mindig.

Mennyire lehet ez kiábrándító számotokra?

25F



2020. ápr. 30. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Netudom! Én ilyeneket halgatok, mielőtt dolgozni megyek, meg este is! Ez nem nagyon jön be nekik bár lehet nem a zene miatt! De ezért nem fogok változtatni Ez a munkám, ez az életem nem szólhat bele senki!

Általában a csajok az állkemény embereket szeretik, akik feszítenek a bömösben a pláza előtt! Mi meg akik nem csak dumálunk általában beteg agyú degenerált jelzőt kaplyuk sokszor! Ne akard elnyomni azt aki vagy mások véleménye miatt!

2020. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Kiábrándító,
2020. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem a kiábrándító szót használnám de alig alig lenne közös az ízlésünkben. Én inkább rock párti vagyok de szinte bármit meghallgatok aminek jó a szövege és a dallama. Ugyanakkor a Belga és Krúbi pont olyan amivel ki lehet űzni a világból. Egyszerűen számomra irritáló ez a sok értelmetlen szöveg alatta az idióta zenével. Elfogadom hogy van aki szereti (húgom is rendszeresen hallgat ilyesmit) de én nem tudom hosszú távon elviselni. A mirigyeseknek vannak jó dalai bár azokat se hallgatnám nonstop. A másik két előadót nem ismerem.

A zenei ízlés nem feltétlen kizáró tényező mert szerencsére könnyen el lehet kerülni a közös zenehallgatás élményét. Emellett ha nyitottak a felek lehet olyan zenéket találni amik mindkét félnek élvezhetőek egy egy autózás vagy takarítás erejéig.

2020. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, csak nekem ne kelljen hallgatni.
2020. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Kiábrándító lenne valamennyire, mondjuk én egyáltalán nem hallgatok magyar zenét.

Amíg nekem nem kéne hallgatnom, addig nem zavarna különösebben, de az is biztos, hogy koncertekre nem kísérnélek.

22/L

2020. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallgatok ilyesmit, inkább rock, metál vonalon mozgok bár a Kovbojoknak és Belgának is van pár vicces száma. Engem különösebben nem érdekel, mit hallgat, ha nem erőlteti rám és nem rángat magával koncertekre. A párommal is max 15%ban egyezik a zenei ízlésünk de ebből még sose volt gond, koncertekre külön járunk, más fesztiválokra megyünk a barátainkkal, együtt meg azt hallgatjuk amit mindketten szeretünk, a többihez feltalálták a fülhallgatót.
2020. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hülyéskedésnek jók, de zene alatt senki sem ezt érti szerintem, így nem tetszene nekem sem.
2020. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna.Felőlem akár emo rap-et,rock zenét is hallgathatna az se zavarna.Amilyen előadókat te hallgatsz az tökre normális és még a zenéik is viszonylag jókat.Ha a párodnak nem tetszenek az ilyen zenéket akkor ne full hangerőn hallgasd.
2020. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!