Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi nem tartja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi nem tartja magát vonzónak én hogyan tartsam annak?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival és megkérdeztem tőle még a találkozás előtt, hogy vonzónak tartja-e magát. Azt mondta, hogy ő nem tartja magát annak. Ha magáról ilyen véleménye van, akkor egy nő hogy lássa vonzónak?
2020. máj. 5. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az lenne gáz, ha vonzónak tartaná magát.
2020. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Attól te még vonzódhatsz hozzá. Én is utálom magamat nőként, és mégis általában vonzónak tartanak.
2020. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Úgy, hogy a kettő valójában független egymástól, csak divat lett összemosni, illetve összefüggésbe hozni, és ezzel (is) magyarázni, ha valakinek nem alakulnak jól a dolgai.
2020. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nők ugyanezt csinálják :D semmi se tetszik magán, nekem se fog UGYSEM. Hát rendben.
2020. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Amit kérdeztél eleve kétélű fegyver, nem is értem a célját!

Ha azt mondja nem, akkor kishitű, ha igen, akkor beképzelt. Neked kell eldöntened, hogy számodra vonzó -e.

2020. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Én sem tartom magam vonzónak a párom mégis annak lát. 26N
2020. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Én sokáig azt hittem, hogy jól nézek ki, aztán rájöttem, hogy 10-bők 8-9 nő nem hogy nem vonzódik hozzám, hanem kifejezetten taszítónak talál. Még mielőtt rájöttem volna, akkor sem tetszettem nekik, pedig én szépnek láttam magam.
2020. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom egyesek mit értetlenkednek. A nőknek fontos, hogy egy férfinak legyen önbizalma, magabiztossága. Még egy kicsit talán a férfiaknak is fontos a nőkben (bár nem annyira, mint fordítva.)


Ez is gondolom elég közismert gondolat, hogy "Mások maximum annyira tudnak téged szeretni, amennyire te szereted önmagadat." (Brian Tracy)


Önmagad szeretete pedig nem a hedonizmust, nem a nagyképűséget, orrod fennhordását, stb jelenti, mielőtt szándékosan ezzel kevernétek.

2020. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké #8-as, de erre a szintre el kell jutni. Átlag ember hárít, szégyenlőzik, mert nem akar nagyképű lenni, meg vhol őszinte is akar lenni.
2020. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus női kérdés amire nincs jó válasz. Ha azt mondja igen akkor nárcisztikásos, ha pedig nem akkor tutyimutyi meg önbizalomhiányos.
2020. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!