Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkeresésnél ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresésnél ti átverésnek érzitek, ha a srácnak/lánynak fogszabályzója van, de nem szólt róla előtte és képen sem látszik?

Figyelt kérdés

Átlátszó fogszabályzóm van, most kezdtem tinderen ismerkedni, nem tettem ki olyan képet, amin látszik. Viszonylag friss is 2 hónapja van fent, személy szerint engem nem zavarna, ha a srácnak lenne és nem szólna, hiszen ez átmeneti dolog és a végén tök szép lesz az eredmény. Viszont tartok tőle, ha élőben találkozom valakivel majd csalódás leszek a fogszabályzó miatt.

24/L



2020. máj. 6. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a legtöbb srácot ez nem fogja érdekelni. Sőt, néhányuk szerint még cuki is.
2020. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a problémàja és alapvetően egészséges vagy és pusztán a jobb eredmény miatt van fent az nem igazàn téged akar . De beszélgetések során vezesd erre az útra a témát mi a véleménye stb. ha más nem magad miatt, mert vannak akik nagyon csúnyán tudnak az ilyenre reagálni .

De egyébként meg a fogszabályzó sexi is tud lenni :)

2020. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel.
2020. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már lassan leveszik, nekem is voltak hasonló félelmeim, ezért volt, akinek szóltam, de olyan is előfordult, hogy csak élőben a randin derült ki. Mindenki jól reagált, senkit nem zavart.
2020. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az az átverés ha csak a filterek miatt szép. Élőben meg uristen miez
2020. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a csalódás, mikor megszólal élőben dohányfüsttől bűzölögve, olyan mély hanggal, mint egy férfi.
2020. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor érzem átverésnek, ha konkrétan szóba kerül, vagy rákérdezek (bár miért kérdeznék rá, ha képen se látszik), és akkor azt mondja, hogy nincs. Ha nem kerül szóba, akkor az nekem nem probléma, hogy magától nem meséli el. Legfeljebb a személyes találkozásnál meglepődök, hogy "jé, fogszabályzód van?". Ja, és élőben sem zavar, egyrészt nekem is volt, másrészt úgyis lekerül előbb-utóbb, harmadrészt jól mondja a #1 válaszoló, szerintem kifejezetten cuki is.
2020. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezném átverésnek, ez éppen olyan, mintha szemüveged lenne, de a képeken nem viselnéd. (Jó, persze, nem 32 dioptriás szemüvegről van szó.) Ráadásul szerintem még pozitívum is, hogy törődsz önmagaddal. Ha nagyon félsz attól, hogy valakit zavarna, akkor ismerkedéskor próbáld felvezetni a témát, és ha látod, hogy őt zavarja, akkor legalább kiderül, hogy nem ő a te embered.
2020. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. érezném átverésnek. Szerintem ez nem olyan, ami említésre méltó.
2020. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!