Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire lenne szimpatikus egy olyan pasi, aki társkeresésben maximalista a külsőt, belsőt illetően, de emiatt nem is voltak párkapcsolatai?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a pasi ilyen jellegű előélete, ha engem akar.
2017. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ez lehet érték is, mivel nem élvhajhász, nem áll össze bárkivel csak a szex miatt. De ugyanakkor ha pl nekiáll szőrözni azért, mert karácsonykor felkúszik 10 deka, akkor szóba sem állnék vele.


Amúgy én úgy gondolom, hogy senki sem tökéletes (kivéve én, hehe:D), szóval elég nagy hülyeség maximalistának lenni már egy kapcsolat elején. Az oké, hogy az embernek vannak alap elvárásai, és értékrendjei, és ahhoz jó is ragaszkodni. De az én páromnak is van olyan testrésze, amit más talán rejtegetne, de én abba is full szerelmes vagyok, hisz az is Ő. Az összes hibájával, dilijével, amik egyedivé, emberivé teszik. És ha majd az évek elkoptatják a szépségét, akkor is szeretni fogom, ugyanúgy. Egy kapcsolatban a felek egymáshoz csiszolódnak, szóval a belső se egy olyan valami, ami ne változna, finomodna idővel.

Ezért is szokták mondani, hogy anno megtaláltuk a "csiszolatlan gyémántot"...

Tudod, hogy hányszor ébredtem úgy, hogy rondának, és pocséknak éreztem mindent, magamat is? Olyankor biztos nem felelnék meg egy maximalista elvárásnak sem. És elmondhatatlanul hálás vagyok érte, hogy olyankor is szeretnek, és nem kell mindig tökéletesnek, vidámnak, kedvesnek, szexinek lennem, hanem néha lusta, ronda, genyó Garfield is lehetek. :)


Az élet a harmóniája nem a végletekben rejlik, hanem a középútban. :)

2017. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, hogy nem felelek meg neki, mert senki sem tökéletes :9
2017. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyennel soha a büdös életben nem lennék,

bár szerintem ő sem nézne rám.

Nem akarnék örökös megfelelési kényszerben élni.


21/L

2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem úgy értettem, hogy a tökéletest keresem, mert azzal tisztában vagyok, hogy olyan nincs én se vagyok tökéletes. Hanem mind a külseje, mind a belseje tetszen nekem, ne legyen az, hogy tetszik a személyisége, de külleme nem annyira jön be, szo-szo, ha tetszik akkor ne legyen felszines, primitív, buta. Lehet emiatt kicsit felszínes vagyok, de vállalom, szeretnék egy olyan lányt aki igazán tetszik.

Gondolom minden ember erre vágyik legbelül csak sokan elnyomják és keresnek olyan partnert aki nem tetszik nekik és a végén emiatt megbántja a másikat. Hát én nem ez a típus vagyok.

2017. ápr. 26. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod én inkább így fogalmaznék: igényes legyen a külsőt belsőt illetően. Azért irreális elvárásaid ne legyenek. Csak azt várd el a másiktól, amit magad is nyújtasz. Remélem a jó helyesírást nem elvárás a részedről, mert ott nálad is vannak problémák. (pl: tetSSZen+írásjelek)
2017. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!