Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemértem, jelenleg három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemértem, jelenleg három centis a szőr a lábamon. Férfiak (25 felett csak), titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Amúgy jó nőnek számítok:)

2020. máj. 8. 13:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sokaig azt gondoltam en is, nokent, hogy ciki a szoros lab, mig nem talalkoztam egy olyan szemellyel, aki olyan magabzotossaggal viselte, az eppenseggel nagyobb labszort, hogy szo szerint majdnem leesett az allam. A parja vele volt es az a ferfi fulig belevolt esve. No letemre, nekem ez nem igenytelenseg, hanem noies magabiztossag.


En epillalom a labam, de nem zavar, ha mondjuk ket het utan szoros picit es ugy latja a parom.

Sajnos eleg erzekeny borom van, mindenhol es nem vagyok hajlando kinozni azt, csak azert, hogy megfeleljek valaki elvarasainak.

Egyszer legyantaztam a labamat es utana legalabb egy honapon keresztul kek, zold es lila foltos volt az egesz.

Igy vagyok intim teruleteken is, heti egy alkalom, hiaba a puhitas stb, hihetetlenul tul fajni a borotvalas. Nem azert mert olyan eros a szorzetem, hanem mert olyan erzekeny a borom.

2020. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
76%
Gáz ,nem gáz pasiként nincs annyi a lábamon.
2020. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
52%
jájjjj
2020. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
49%

15 éves korom óta semmim nem szőrös, el nem tudnám képzelni, hogy bármely testrészemről fürdés közben lengedezne a szőr, borzolnák a hullámok...

uhhh

2020. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
79%

Nekem szőke a lábamon a szőr. Én még soha nem borotváltam le, de nem is zavar. Véleményem szerint ha így jól érzed magad, akkor hagyd úgy. Ennyi.

16/L

2020. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem perzsamacska vagy :)Amúgy ha szőke és nagyon vékony, akkor 1-1 szőrszál el tud bújni.
2020. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, mert vagy a nyelvemre megy, vagy a nyakamat súrolja. Már ha erted mire gondolok ;)
2020. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
36%
Pfuj. Te vagy az Csubakka?
2020. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 Noren1989 ***** válasza:
70%
Még mindig 3centis, vagy azóta megnőtt?
2021. jan. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt is az agyaunkba kódolták,hogy női láb csak simán lehet szép.

De miért is? Ha egy férfi lába szép szőrösen is,akkor a női miért nem lehet az?

2021. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!