Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire komoly általában, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire komoly általában, ha egy férfi, összeveszés alkalmával, azt mondja, hogy soha többé nem akar ebben az életben hallani rólam és tűnjek el?

Figyelt kérdés
Állítólag megaláztam. Én nem éreztem annak. De bocsánatot kértem utólag. Persze nem reagált. Mennyi az esélye, hogy egyszer még fogunk beszélni ? Fontos nekem az illető. Többek közt ezt is megírtam neki. És azt is, hogy nem szeretnék örök életben haragban lenni és én már megbocsátottam, amit Ő követett el ellenem. A veszekedés is ebből kerekedett, hogy mindig bántott, állítólag Ő sosem érezte úgy, hogy megbántana, végül megelégeltem ezt a folyamatos bántást és elég érzékeny témát kezdtem feszegetni, mert tudtam, hogy nem lesz kedvére való...Akkor úgy gondoltam, hogy jobb lesz, ha visszavágok.De láthatóan nem volt annyira jó ötlet

2020. máj. 11. 20:37
 1/8 Savlekotő ***** válasza:
96%
Mi értelme ennek,ő bánt te bántod. Engedd el.
2020. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondàs: " Amit szabad Jupiternek, nem szabad a ökörnek ".

Gondolom ő pont így gondolja. Akkor pedig hiàba minden próbàlkozàsod.

2020. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha bánt, akkor mond meg neki. Számodra fontos embert szándékosan megbántottad. Ez szemét viselkedés.

Ebből nem lehet megmondani, hogy mi lesz a következménye.

2020. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És Ő hányszor bántott meg szándékosan? És Ő sose kért bocsánatot
2020. máj. 11. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen kerdeseknél, miért ragaszkodnak az emberek ahhoz ami nem működik?
2020. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyet mondanék, akkor azt komolyan is gondolnám.
2020. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolja komolyan. Csak bűntudatot akar kelteni benned, hogy azt érezd, te vagy a hibás, és neked kelljen a bocsánatáért esedezned. Így porolja le magáról a felelősséget, így könnyebbül meg a lelke.


Azt már nem igazán értem, hogy ezek után te miért bocsájtasz meg neki, miért veszed át tőle az ő felelősségét, miért rendeled magadat alá neki... ez önsanyargatás tőled. A legrosszabb fajtából. Semmi tartásod nincsen, nem állsz ki magadért. Te vagy az, akivel mindent meg lehet tenni... bármit.

Jó ez így neked?? Nem hiszem...

2020. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen embereket kell jó messzire elkerülni... Csak tönkre tesznek lelkileg. Hagyd!!!
2020. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!