Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportos férfiak! Nektem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos férfiak! Nektem mennyire igényetek, hogy a nő is sokat sportoljon?

Figyelt kérdés
Én minden aktív programban benne vagyok egyébként. Hegymászás, biciklitúra, bármi jöhet. Sportolni is szeretek, de azért közel sem edzek annyit, mint az a férfi, akivel most ismerkedek. Ez fontos nektek, vagy tök lényegtelen?

2020. máj. 13. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ah én pont ilyen nő vagyok, de jó lenne egy ilyen férfival ismerkedni :/ :)
2020. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lachesys ***** válasza:
93%
a legtobb pasinak teljesen mindegy, amig jol nezel ki es nem hizol el.
2020. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos. Vagyis hát nem kell annyit mozogjon mint én, de azért nekem fontos hogy mozogjon. Törődjön magával annyira, hogy sportol valamit, még ha csak heti 2-3 alkalommal is.
2020. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-3 edzés szerintem alap minden egészséges embernek, akár csak otthoni torna is. Ennyi minimum legyen.
2020. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs kockahasam de azért sportolok, természetesen örülnék ha a párommal együtt tudnánk mozogni, akár új dolgokat kipróbálva.
2020. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy szeressen mozogni, másképp nem tudunk a szabadidőnkben együtt lenni, mivel teljesen mást szeretünk. Alakra nem fontos hogy sportos legyen, csak arányos, figyeljen az alakjára.
2020. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Amíg jó teste van, addig teszek rá, hogy mit csinál.
2020. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy szeressen mozogni. Én is sportolok amit csak lehet. Futás, kerékpár, túra, konditerem... Jó ha ezeket együtt is lehet csinálni.


Ezáltal sajnos beszűkült a "piac", nem is nagyon találok ilyen lányt.


32 f

2020. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, heti 3x edzek, nem baj, ha a párom nem edz csak engem ne hátráltasson benne.
2020. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy sportoljon egy nő. Nem kell megszakadni, én sem teszem. Heti 2x5 km futás, heti 60-80 km bringa jellemez engem, illetve 2 havonta egy 15 km túra. Azt mondom, ha már heti 2x edz valamit a nő, legyen kocogás, bringa, aerobik, zumba, jóga, terem stb. az már tökély. De az is jó, ha otthon edz a lakásban. Csak mozogjon és ne egyen szemét kaját. 🙃 32F
2020. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!