Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha nincs jogsitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nincs jogsitok milyen randira szoktátok vinni a lányt?

Figyelt kérdés
Udvarolok egy lánynak, de nincs kocsim. Sétálgattunk első randin, második alkalommal is ugyanaz volt a program. Ez így olyan snassz. Kötelezően meg kéne csinálnom a jogsit, hogy lenyűgözzem?

2020. máj. 14. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nincs lába, hogy gyalogoljon? Vagy nincs tömegközlekedés és nem jut el a helyszínre?

Mi fonduezni mentünk az első randin. Gyalog 10 perc volt.

Ebédelni is gyalog. Vacsorázni is. Bűn is lett volna autóval menni, minden közel van.

Biciklizéshez bicikli kellett.

Moziba villamossal mentünk.

Nekem van jogsim, a barátomnak nincs, mégis együtt vagyunk 3 éve.

24N

2020. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha ennyire kreativ vagy auto nelkul, hogy akkor seta, akkor autoval mi lenne? Autokazos varosnezes?

Az auto jo, ha van, de azert randizni lehet anelkul is.

2020. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nővel vagy, nem kutyával. Mit sétáltatod? Simán lehet normális dolgokat csinálni kocsi nélkül, de agy nélkül nem.
2020. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs jogsid és autód, eleve esélytelen vagy minden nőnél.
2020. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
96%

Engem pl nem zavar se ha nekem kell vezetnem, se a tömegközlekedés, se a séta. Szerintem egész jó szűrő is,ha valaki nem megy el veled randizni mert nincs jogsid, azzal lehet nem is érdemes kezdeni🙂

19/l

2020. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Autósüldözős randira!
2020. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a problémád, hogy a nő lenéz mert nincs jogosítványod vagy az,h hogy nem tudod elvinni sehova? Egy normális nő nem fog azért lenézni mert nincs jogsid. Ha valahol meg randiztok, akkor ne te vidd el, hanem találkozzatok ott vagy ilyesmi. Legalább elkerülöd a kínos dolgokat a tömegközlekedésen. Nem tudom milyen lenne egy autós randi. Mondjuk munkatársam első randikon elviszi autózni a nőket. Nyilván nem lesz belőle semmi... Sétálgatást már a sokadik randin hanyagolnám. Elvinném valahova. Mondjuk egy teaházba vagy vagy kávézóba. Persze, ha nem pesti vagy :)

Talán fel is hívhatnád magadhoz. Filmet nézni. Vagy te is felmehetnél hozzá. Nem tudom hány évesek vagytok így kicsit nehéz belőni.

2020. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nekem van jogsim páromnak nincs.

19/L

2020. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!