Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Azok a nők akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Azok a nők akikkel sikerült összejönni vagy ágyba vinni, volt olyan aki az elején "flegma kis hercegnő" volt veletek?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy több éve ismertétek egymást és úgy jöttetek össze. Elsősorban olyanokra gondolok, hogy amikor viszonylag rövid időn belül összejöttetek (akár komoly kapcsolatra), vagy egyéjszakás kaland lett belőle.


Tehát ilyen esetekben volt már olyan veletek, hogy a csaj amikor meglátott titeket, egyáltalán nem érdeklődött, hanem flegma, gőgös, esetleg unott stílust vett fel, azt a tipikus elérhetetlen kis hercegnőset, de utána mégis megtört a jég és adta magát?

Vagy ilyen egyszerűen nincsen? Ha egy csajnak bejössz akkor már az elejétől kezdve mosolyog rád, nevet azon amit mondasz, csavarja a haját, érdeklődik irántad, stb. tehát ezek a tipikus érdeklődés jelzések?


Ezt csak azért kérdezem, hogy érdemes-e egy flegma nőre az energiát pazarolni, vagy az már úgyis lejátszott meccs, a csajnak nem jövök be és kész, akkor hagyni is kell a fenébe, mert úgysem lesz vevő rám?


2018. jan. 2. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Atomra le leszek azért pontozva...:D


Igen, én is szoktam flegma lenni. Két esetben, ha a másik hülye, illetve ha engem néz annak. Volt olyan, aki ilyenkor a létezéséért is elnézest kért, volt, aki ki akart osztani, egyik sem működő taktika. Ellenben ha valaki "jól van, te hisztis" alapon megköszörüli a torkát és normális szinten kommunikál velem, visszaveszek. A "mizu csajszi" kategóriás beszólásokra és az üres vagizásra nálam is bekapcsol a resti g bitch face. Ha nem figyelek rá, hogy kedves maradjak, akkor bizony az ilyen lebecsülésre és üres, bugyuta dolgokra én sem reagálok jól. Fárasztó, mikor egy idegen kis suhanc odalibben eléd és érződik minden szavából, hogy nem vesz komolyan, ezért megerőszakol egy verbális ócska műanyaggal... Kösz, nem. Ez olyan, mint mikor valakinek huszonévesen gügyögnek otthon, meg helyette akarnak még megteríteni is, mintha nem egy felnőtt ember lenne, aki tudja, mit hol talál és ért egy magasabb szintű nyelven is. Senki sem szereti a lekicsinylést.

2018. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőmet így hódítottam meg. Igaz, egy kis ismeretségünk volt. Eleinte nekem se tetszett. Egy helyre jártunk kávézni, és egy könyvtárba, mindemellett egy faluból származtunk. Sokszor láttam a buszon is. Aztán elkezdett tetszeni, míg nem aztán egyre mélyebb dolgokat nem kezdtem el érezni iránta. Összeszedtem magam, és rá írtam facebook-on. Elbeszélgettünk, de komoly érdeklődést nem mutatott felém. Majd 4 évvel ezelőtt egy szilveszteri bálon felkértem táncolni, meglepetésemre igent mondott, majd a tánc után beszélgettünk. Az egyik barátnője aznap nagyon berúgott, és segítettem neki haza vinni. Utána már őt is hazakísértem, nagyon jól elbeszélgettünk. Utána új év napján még ő írt rám, hogy találkozni akar velem. Utána már szépen alakultak a dolgok, és együtt vagyunk már négy é
2018. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

négy éve együtt vagyunk, pedig előtte hónapokig szenvedtem, meg jöttek ilyen utalgatások, meg üzenetek, hogy nincs esélyem, ne akarjak többet. De azon a bálon jött egy megérzésem, és hopp. Akkor 18 évesek voltunk, kicsit idősebb Ő nálam. Pár hónap. Most fogjuk mindketten majd megszerezni a diplománkat.


Bocs, a telón véletlen elküldtem az előbb.

2018. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
@_áfonya_ - Mizu, csaje?
2018. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt.
2018. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A flegma hercegnő általában az is marad.
2018. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van.
2018. jan. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!